Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету журналістики Крістіна Собко перемогла у конкурсі за підсумками тренінгу «Гендер та права жінок»

Студентка факультету журналістики Крістіна Собко перемогла у конкурсі за підсумками тренінгу «Гендер та права жінок»

Студентка факультету журналістики Крістіна Собко перемогла у конкурсі за підсумками тренінгу «Гендер та права жінок»
11.01.2017 09:27 Все Головні новини Факультети Журналістики ЗНУ факультет журналістики гендер права жінок

Як розповіла дівчина, нещодавно вона взяла участь у триденному тренінгу для журналістів на тему "Гендер та права жінок". За його результатами четвертокурсниця написала матеріал про 5 основних міфів, які стосуються гендерної рівності. Потрібну інформацію їй наддали тренерки, які спілкувалися з учасниками усі три дня заходу. А це Тамара Марценюк (соціологиня) та Ольга Веснянка (журналістка). Після тренінгу представники благодійного фонду "Гендер Зед" оголосили конкурс для журналісток і журналістів, які відвідали їхні заходи. Відтак, і Крістіна вирішила відправити роботу на конкурс. Говорить, що на перемогу не сподівалася, тому що усі учасниці та учасники були практикуючими журналістами, а вона – лише студентка. Також матеріали інших учасників були більше на серйозні теми, а у Крістіни – більш розважальна, для широкого загалу. За допомогу у підготовці матеріалу дівчина дякує своїм тренеркам.

Свій матеріал під заголовком «ТОП-5 міфів про гендерну рівність» вона опублікувала на студентському порталі Запоріжжя «ПОРОГИ»: http://porogy.zp.ua/2016/12/top-5-mifiv-pro-gendernu-rivnist/
Категорія до якої стосувалася робота Крістіни називалася «Найкращий журналістський матеріал». Вона була розрахована на фахівців та фахівчинь галузі журналістики. За умовами конкурсу, організатори пропонували підготувати та розмістити матеріал на гендерну тематику в друкованих, телевізійних або інтернет-медіа. Головними критеріями цієї категорії була збалансованість та відповідність конкурсного матеріалу стандартам журналістської етики та дотичність поданої у ньому інформації до тем, які підіймалися під час тренінгу.
До конкурсної комісії у цій категорії разом з представниками фонду «Гендер Зед» входили експертки: журналістка, медіа-тренерка, експертка Коаліції з протидії дискримінації Ольга Веснянка; кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології Києво-Могилянської академії Тамара Марценюк експертка по розвитку проектів фонду USAID Яна Сасіна; кураторка культурних проектів, менеджерка галереї сучасного мистецтва «Barannik» Наталія Лобач.

Марія Канцелярист

Схожі новини