Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники студентства ЗНУ взяли участь у створенні Запорізького обласного відділення Української асоціації студентів

Представники студентства ЗНУ взяли участь у створенні Запорізького обласного відділення Української асоціації студентів

Представники студентства ЗНУ взяли участь у створенні Запорізького обласного відділення Української асоціації студентів
11.01.2017 16:14 Все Головні новини Студентська рада Українська асоціація студентів

На базі Запорізького національного університету відбулось зібрання студентських активів різних вишів нашого регіону, під час якого було прийнято рішення про створення Запорізького обласного відділення Української асоціації студентів.

Новостворене регіональне відділення буде підпорядковуватись всеукраїнській організації «Українська асоціація студентів». Основною метою цієї структури буде захист прав студентів у запорізькому регіоні, організація студентського самоврядування у виші, вироблення спільних проектів і програм, спрямованих на розвиток студентського самоврядування як нашого регіону, так і України в цілому. До речі, Українська асоціація студентів (УАС) стала єдиною всеукраїнською організацією, яка долучилась до вирішення питань зі стипендіями, розробки постанов та інших додаткових розпорядчих положень.
Треба зазначити, що Запорізьке регіональне відділення УАС було створене за ініціативи та завдяки громадській активності представників студентських рад вишів всього запорізького регіону. Так, до створення Запорізького обласного відділення Української асоціації студентів долучились представники студентських рад Запорізької державної інженерної академії, Запорізького державного медичного університету, Бердянського державного педагогічного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького та Запорізького національного університету.
Наш виш в цьому відділенні представив голова спортивного сектору Студентської ради ЗНУ Владислав Сахабутдінов. Під час зібрання учасниками були розглянуті та обговорені важливі та актуальні проблеми студентського самоврядування, зокрема і питання вироблення механізмів нарахування стипендій студентам та особливостей формування рейтингів для здобуття стипендій.
З усією додатковою інформацією з цього питання ви можете ознайомитись на сторінці української асоціації студентів в соціальній мережі за покликанням: https://vk.com/uasukraine

Олена Переверзєва

Схожі новини