Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День студента у ЗНУ

День студента у ЗНУ

19.11.2007 14:18

В рамках святкування Міжнародного дня студента в ЗНУ впродовж майже двох тижнів провели ряд оригінальних та різнопланових заходів.

Святкову естафету розпочав конкурс краси «Міс осінь» (ІІ гуртожиток), який пройшов 7 листопада. Його переможницею стала Анна Миронова. Наступними етапом стало проведення 12 листопада гала-концерту фестивалю художньої самодіяльності першокурсників «Дозвольте відрекомендуватися». В рамках цього заходу також відбулось підбиття підсумків та нагородження лауреатів університетського етапу конкурсу «Студент року-2007». Важливим досягненням є те, що представники нашого університету перемогли в обласному етапі цього конкурсу у номінації «Університетська сім ‘я року” – це третьокурсник факультету фізичного виховання Олександр Кедяров та третьокурсниця математичного факультету Катерина Кедярова. Нагородження відбулося 16 листопада у ПК «Дніпроспецсталь». Але наші студенти представляли ЗНУ не лише як лауреати. Своїм співом зачаровувала аудиторію студентка факультету журналістики Юлія Мураховська та демонстрував віртуозну гру на саксофоні представник юридичного факультету Олексій Морозов.

14 листопада об 11:00 в фойє 1 корпусу відзначили дипломами та грошовими преміями лауреатів вже традиційного для нашого університету конкурсу «Університет очима студентів». 16 листопада за активну участь у студентському самоврядуванні Почесні грамоти міського голови отримали студентка 4 курсу біологічного факультету, голова студентської ради ЗНУ Інна Деревинська та магістр факультету соціології та управління Інна Ротарєва. Цього ж дня колектив третього гуртожитку ЗНУ нагородили за І місце у міському конкурсі «Кращий студентський гуртожиток». Продовжив каскад подій вечір КВК «Клубок сміху», у якому взяли участь команди ЗНУ, ЗІГМУ, ЗЮІ, ЗНТУ та резиденти «Клубка сміху». Останні і стали переможцями цього змагання.

Марина ФЕДОРЕНКО, Євген ДОРОНІН