Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізька обласна адміністрація нагородила студентів-науковців ЗНУ

Запорізька обласна адміністрація нагородила студентів-науковців ЗНУ

19.11.2007 14:20

16 листопада 2007 року в стінах Запорізької обласної державної адміністрації були підведені підсумки обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі науки.

Лауреатами стали студенти ЗНУ Павло Лютіков, Надія Пенькова та Наталія Башук. Переможців конкурсу особисто привітали голова обласної державної адміністрації Євген Червоненко та начальник управління освіти і науки обладміністрації Олександр Вєрозубов, вручивши дипломи лауреатів та грошові премії.

Загалом від Запорізького національного університету у конкурсі брали участь 12 студентських робіт. У галузі українознавства роботи представили Ольга Воробйова та Анна Дорофєєва (науковий керівник доцент Наталя Горбач), Наталія Башук (науковий керівник доцент, кандидат філологічних наук Валентина Ніколаєнко). Представниками у секції правознавства стали Павло Лютіков, Марина Терегеря, Едуард Часов (науковий керівник професор, доктор юридичних наук Тетяна Коломоєць). У напрямку соціології свої роботи презентували Іван Горошовський, Надія Пенькова, Анна Синєпольська, Марія Бойко (науковий керівник старший викладач кафедри соціології Едуард Гугнін). У галузі педагогіки дослідження провели Анна Кравченко (науковий керівник доцент Наталя Заверико).

Марина ФЕДОРЕНКО, Євген ДОРОНІН