Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Семінар для вчителів біології та хімії

Семінар для вчителів біології та хімії

21.11.2007 14:45

20 листопада у Запорізькому національному університеті відбувся семінар «Викладання дисциплін біолого-хімічного профілю». Організатором заходу виступив біологічний факультет на чолі з деканом Людмилою Омельянчик. Семінар відвідало більше 70-ти викладачів міста та Запорізької області.

Проректор з наукової роботи Олександр Бондар звернув увагу на необхідність інтегрування зусиль викладачів та науковців задля вирішення спільних проблем.

Людмила Омельянчик, декан біологічного факультету наголосила, що співпраця середньої та вищої школи дуже важлива, адже біологічний факультет готує не лише фахівців для виробництва, а й педагогів.

Ірина Бакаленко, декан факультету довузівської підготовки відзначила велику роль шкільного вчителя у підготовці абітурієнтів. Також вона нагадала про переваги, які мають слухачі підготовчих курсів на ФДП: «Навчаючись у нас, абітурієнти можуть «вбити двох зайців»: підготуватися не тільки до вступних іспитів, а й до зовнішнього незалежного тестування. Крім того, у стінах нашого університету, спілкуючись із колегами та викладачами, випускники шкіл проходять психологічну адаптацію у незвичній обстановці».

До уваги учасників було запропоновано наступні лекції: «Сучасні проблеми викладання генетики в шкільному курсі біології» (її прочитала професор, доктор біологічних наук Валентина Бовт) та «Новітні технології сучасної хімії та проблеми їх викладання в школі» (цю інформацію представила доцент, кандидат біологічних наук Тамара Панасенко).

Дмитро ГАВЛОВСЬКИЙ