Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Міс осінь» навчається на театральному відділенні

«Міс осінь» навчається на театральному відділенні

22.11.2007 15:29

«Міс осінь» - таку назву мав конкурс краси, організований для мешканців другого гуртожитку виховним відділом ЗНУ та культмасовим сектором гуртожитку на чолі з його головою першокурсником фізичного факультету Олександром Гордєєвим.

За звання найкращої дівчини гуртожитку змагалися п’ять кандидаток. Звання «Міс осінь», за результатами змагання, виборола першокурсниця факультету соціальної педагогіки та психології Анна Мироненко. «Віце-міс» стала студентка першого курсу Наталія Пулик. «Міс чарівність» журі та глядачі одностайно визнали першокурсницю математичного факультету Альму Чеченову. Третьокурсниця цього ж факультету Ольга Смолик стала «Міс усмішкою», а студентку першого курсу економічного факультету Інну Тарасову відзначили в номінації «Міс грація».

Особливістю цього конкурсу стало те, що до його програми не включили звичних дефіле або виходу у вечірніх сукнях. При розподілі титулів найбільшу увагу звертали на таланти учасниць, їхню винахідливість та вміння презентувати себе. Крім традиційних конкурсів «Привітання» та «Демонстрація сукні із підручних засобів», глядачам та журі запропонували оцінити здібності претенденток у таких конкурсах, як «Хобі», під час якого дівчата намагалися вразити присутніх оригінальністю своїх захоплень, «Мій коник», більш відомий загалу як «Конкурс талантів» та «Чарівна шапка». В останньому конкурсі студенткам пропонували швидко знайти дотепний та несподіваний вихід із запропонованої ситуації.

Свято завершилося концертом, підготовленим силами мешканців гуртожитку та веселою студентською дискотекою. А ще в цей вечір вперше пролунав гімн гуртожитку, автором якого став Олександр Гордєєв.

Усім мешканці гуртожитку були у справжньому захваті від свята. У їхніх планах – проведення конкурсу «Містер зима», під час якого за звання кращого планують змагатися студенти різних факультетів.

Таміла ТАРАСЕНКО