Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ провели звітну конференцію

На економічному факультеті ЗНУ провели звітну конференцію

На економічному факультеті ЗНУ провели звітну конференцію
23.01.2017 09:38 Все Головні новини Факультети Економічний Звітна конференція про практику

На економічному факультеті ЗНУ 16.01.2017 року була проведена конференція з підсумків проходження практики студентів IV курсу спеціальності "Облік і оподаткування". Основною темою був "Аналіз господарскої діяльності підприємств Запоріжжя та Запорізької області". Студенти публічно захищали свої звіти, використовуючи мультимедійні засоби, обговорюючи кожен виступ.

В обговоренні взяли участь завідувач кафедри обліку та оподаткування Надія Шмиголь, доценти кафедри Ірина Пушкар та Вікторія Сьомченко. Надія Шмиголь акцентувала увагу студентів на тому, що практика, як форма підготовки бакалаврів до майбутньої професійної діяльності, займає одне із центральних місць у навчальному процесі, надає можливість закріпити отримані теоретичні знання, застосовуючи їх у практичній діяльності, і той досвід, який набувається за час проходження практики, є безцінний.
Базами для проходження практики студентами вибрано організації та підприємства різних форм власності та підпорядкування, а саме: ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Мотор Січ», ПАТ «Пологівський олійноекстракційний завод», ПАТ «Запорізький хлібозавод №3», ТОВ «Запорізький титаномагнієвий комбінат» та інші.
Студенти пройшовши практичне закріплення матеріалу здобутого під час навчання, мали змогу побачити реальні ситуації на виробництві, ведення бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності на робочому місці, дізнатися нюанси роботи кожного з підприємств. Обговорювалися також питання, пов’язані з проблемами розвитку підприємств міста, що постають перед ними в кризисний період.
Основна мета була наглядно відобразити ситуацію на підприємстві базуючись на фінансовій звітності, заручившись допомогою керівників практики як від університету, так і насамперед на підприємстві.
Доповідачі демонстрували аудиторії основні моменти діяльності, динаміку показників, та аналізували ситуацію. Викладачі кафедри були задоволені роботою студентів. Найбільш цікаві виступи студентів: Кулачко Марії, Захряпи Анастасії, Тимченко Тетяни, Купріянової Аліни, Швець Яни, Нефьодової Марини, Прокуди Юлії були відзначені почесними грамотами.

Кафедра обліку та аудиту

Схожі новини