Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представниця ЗНУ Юлія Паскевська зустрілася з батьками запорізьких абітурієнтів

Представниця ЗНУ Юлія Паскевська зустрілася з батьками запорізьких абітурієнтів

Представниця ЗНУ Юлія Паскевська зустрілася з батьками запорізьких абітурієнтів
23.01.2017 09:41 Все Головні новини профорієнтаційна діяльність відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зустріч

У Запорізькому національному університеті триває профорієнтаційна діяльність, спрямована на ознайомлення старшокласників області та їхніх батьків з умовами цьогорічного вступу до вищих навчальних закладів. Також співробітники ЗНУ розповідають майбутнім вступникам та їхнім рідним про особливості навчання в університеті та про перспективи, які відкриваються перед його випускниками. Так, 19 січня начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська відвідала батьківські збори учнів 11 класу Запорізької гімназії № 31.

> На захід завітали близько 40 батьків випускників. Юлія Паскевська не лише розповіла присутнім про матеріально-технічну базу університету та про його кадровий потенціал. Також вона висвітлила роботу консультативного центру, що діє на базі ЗНУ, де можна отримати всю необхідну інформацію щодо вступної кампанії-2017 та проходження цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.
Крім того, вона анонсувала конкурс «Ректорські учнівські олімпіади за профілем» та запросила абітурієнтів взяти у них участь та продемонструвати свій рівень знань з обраних навчальних дисциплін. Також розповіла про безкоштовні пробні тренінги із ЗНО, які проходитимуть у березні на базі ЗНУ. Учасники заходу скористалися можливістю поставити актуальні для них питання, тож зустріч тривала потягом двох годин.
Юлія Паскевська, розповідаючи про перебіг зустрічі з родичами майбутніх вступників, зазначила: «Особистісна комунікація з батьками та абітурієнтами є необхідною для вдалого вступу до вишу. Ми надаємо консультації абсолютно з усіх питань, які є важливими як для випускників 11 класів, так і для їхніх батьків».


Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування

Схожі новини