Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрантам економічного факультету розповіли про перспективи працевлаштування на Запорізький літейно-механічний завод

Магістрантам економічного факультету розповіли про перспективи працевлаштування на Запорізький літейно-механічний завод

Магістрантам економічного факультету розповіли про перспективи працевлаштування на Запорізький літейно-механічний завод
23.01.2017 13:21 Все Головні новини Факультети Економічний відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування економічний факультет зустріч

20 січня в Запорізькому національному університеті для випускників економічного факультету влаштували зустріч із представниками ТОВ «Запорізький літейно-механічний завод» та презентацію цього підприємства.

Зустріч відбулася одразу після завершення державного іспиту слухачів магістратури економічного факультету. Її організаторами стали співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.
На початку зустрічі привітала присутніх та наголосила на важливості контакту вишу з роботодавцями завідувач кафедри економічної кібернетики Наталя Максишко. Із випускниками-магістрантами зустрілася начальник відділу кадрів Запорізького літейно-механічного заводу Оксана Гринь. Вона розповідала про важливість економічної освіти. Також у її доповіді йшлося про сучасний стан заводу та про його перспективи. Зокрема. вона презентувала присутнім вакансію інженера з постачання комерційного відділу.
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, підбиваючи підсумки цієї зустрічі магістрантів із представницею потужного підприємства, зазначила: «У ЗНУ регулярно відбуваються презентації такого формату. Ми надаємо студентам можливість спілкуватися з роботодавцями в стінах університету. Завдяки цьому у них є шанс зарекомендувати себе, як гарного фахівця і працевлаштуватися».

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування

Схожі новини