Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету розвінчують міфи екології

Студенти біологічного факультету розвінчують міфи екології

Студенти біологічного факультету розвінчують міфи екології
24.01.2017 10:01 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет навчання круглий стіл

Нещодавно на біологічному факультеті ЗНУ відбулося засідання традиційного круглого столу «Міфи екології». На захід завітали: завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професор Олександр Рильський, завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор Валерій Домніч, заступник декана з наукової роботи, доцент Віра Копійка. Також у засіданні взяли участь викладачі кафедри загальної та прикладної екології і зоології: доценти Григорій Чаусовський, Оксана Маслова, Галина Дударєва та Валерій Горбань, старші викладачі Наталія Позмогова і Володимир Стрельченко та аспірант Кристина Крупєй.

Крім того, серед учасників заходу були студенти 2-4 курсів спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування».
Перед аудиторією презентували результати своїх наукових розвідок студентки 4 курсу: Анастасія Пальчик ( тема наукової роботи: «Глобальне потепління: міф або реальність»), Олександра та Дар’я Сорокини («Системи підземного та роздільного збору сміття») й Ангеліна Гайдук («Дивовижні властивості «живої» та «мертвої» води – міф чи реальність»). Їхні доповіді привернули увагу присутніх та стали приводом для активного обговорення. Не менше зацікавилися викладачі та студенти виступами студентів 3 курсу: Дмитра Водолазького («Міфи щодо озонової прогалини»), Лілії Кулакової («Міфи щодо глобального потепління»), Анжеліки Поваляєвої («Паперові пакунки: не завжди краще»), Вікторії Бідник («Погана екологія – завжди погане здоров’я: міф чи реальність») й Анастасії Матвієнко («Міфи про автокатастрофи з участю диких тварин»).
Наприкінці заходу його організатори – викладачі кафедри загальної та прикладної екології і зоології – подякували спікерам за активність та гарний рівень підготовки до участі в засіданні круглого столу.

Біологічний факультет

Схожі новини