Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають ремонтні роботи та впровадження енергоощадних технологій

У ЗНУ тривають ремонтні роботи та впровадження енергоощадних технологій

У ЗНУ тривають ремонтні роботи та впровадження енергоощадних технологій
27.01.2017 11:34 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Торговий коледж ремонтні роботи

У зимовий період швидкими темпами працівники адміністративно-господарчої частини продовжують роботи з енергозбереження: задля цього вони провели заміну вікон на металопластикові у Торговому коледжі та навчальному корпусі № 3 ЗНУ. Також тривають масштабні ремонти аудиторного фонду – у навчальних корпусах № 3 та № 6.

 У навчальному корпусі № 3 ЗНУ (біологічний факультет) вже встановлені 24 нових металопластикових вікна на 2 поверсі з боку фасаду. Вони цілковито відповідають архітектурі цієї історичної пам’ятки за кольором та зовнішнім виглядом. Водночас в аудиторіях і лабораторіях цього поверху тривають поточні комплексні ремонти, які здійснює ремонтно-будівельна група адміністративно-господарчої частини. Добігають кінця ремонтні роботи в аудиторіях №№ 308, 309 і 310. Тут повністю замінена система електромережі, встановлені навісні стелі («Армстронг») та світлодіодні світильники, які дозволяють заощаджувати на електриці. Також замінили труби системи опалення на пластикові та встановили нові економні радіатори опалення. Крім того, відбувається заміна мийок на нові. Пофарбовані стіни, здійснене шліфування паркету, на який наноситься нове лакове покриття. Аудиторія № 310 майже готова до експлуатації: тут встановили перегородку, яка ділить її на навчальну аудиторію та приміщення кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини.
За словами головного інженера АГЧ ЗНУ Валентина Моцака, ремонтні роботи в аудиторіях другого поверху навчального корпусу № 3 планують завершити до початку літнього сезону. Після чого працівники рембудгрупи розпочнуть приводити до ладу коридор, а з наступного навчального року – вже планують розпочати ремонт приміщень на першому поверсі будівлі.
 Із початку цього тижня також розпочалися комплексні ремонтні роботи в аудиторіях на третьому поверсі навчального корпусу № 6. Тут працюють співробітники підрядної організації, які нещодавно завершили ремонти на другому поверсі (приміщення для навчання за спеціальністю «Дизайн»). Зараз відбувається облаштування аудиторій №№ 301 і 305. Враховуючи той факт, що усі вікна з боку фасаду корпусу вже замінені на металопластикові, на сьогодні залишилося встановити нові в тих приміщеннях, які знаходяться на протилежному боці будівлі.
Великий обсяг робіт із заміни вікон на енергоощадні проведений у цьому навчальному році і у Торговому коледжі: тут встановили 42 нових великих вікна (5,3 м2) – на загальну суму у 200 тис грн. Зараз співробітники адміністративно-господарчої частини проводять роботи з встановлення відкосів до них.

Олена Хлистун

Схожі новини