Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ провели організаційну конференцію з педагогічної практики

На ФІФ провели організаційну конференцію з педагогічної практики

30.01.2017 10:31 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології навчання педагогічна практика

Студенти Запорізького національного університету успішно закінчили складання зимової сесії. Та на представників 4 курсу факультету іноземної філології чекає нове важливе випробування: на початку лютого в них розпочнеться педагогічна практика в школах м. Запоріжжя.

27 січня для вирішення організаційних питань щодо цього важливого етапу професійної підготовки майбутніх висококваліфікованих фахівців викладачі кафедри викладання другої іноземної мови під керівництвом її завідувача, доцента Катерини Ружин провели конференцію для студентів 4 курсу ФІФ спеціальності «Мова та література (англійська, німецька, французька, іспанська)».
На початку заходу Катерина Ружин охарактеризувала педагогічну практику, наголосивши на важливості цього етапу для професійної підготовки майбутнього вчителя іноземних мов. Також вона зазначила, що практика – це не тільки випробування професією, але й випробування самого себе. Студентам представили методистів кафедри, які виконують консультативну функцію та здійснюватимуть контроль за проходженням студентами педагогічної практики. Це – доценти Катерина Ружин, Станіслав Іваненко, Наталя Бондаренко, В’ячеслав Александров, Лариса Пінчук, Ольга Каніболоцька та Ганна Ваніна.
На зустріч також завітали представники адміністрації факультету. Заступник декана ФІФ із навчальної роботи, доцент Катерина Василина проінформувала щодо особливостей навчання студентів 4 курсу у наступному семестрі, складання державних іспитів та перспектив подальшого навчання. А заступник декана з профорієнтаційної роботи, старший викладач Валентина Ємельянова розповідала про особливості виховної та профорієнтаційної роботи, на яку треба буде звернути увагу студентам під час проходження практики. Зокрема, у її виступі йшлося про проведення конкурсів, тестувань та безкоштовних консультацій із іноземних мов для учнів старших класів нашого міста.
Одним із керівників педагогічною практикою студентів також є завідувач кафедри акторської майстерності, професор Галина Локарєва. Під час зустрічі вона розповіла про змістовні та організаційні особливості психолого-педагогічної частини практики та прокоментувала форму звітності студента-практиканта з основ педагогіки та психології.
Детально про проходження практики розповіла керівник практики на факультеті, доцент Ольга Каніболоцька. Багато питань виникло стосовно організаційних моментів: термінів проходження практики, оформлення документації, специфіки кожного тижня, оцінювання різних видів роботи. На всі запитання спікер надала студентам чіткі та змістовні відповіді. Після завершення конференції вони зустрілись безпосередньо зі своїми керівниками для обговорення важливих питань, пов’язаних із проходженням практики в кожній конкретній школи.

Ганна Ваніна