Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі відбувся випускний вечір

У Торговому коледжі відбувся випускний вечір

06.02.2017 13:10 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж випускний

Першими цьогорічними випускниками Торгового коледжу ЗНУ стали фахівці зі спеціальності «Харчові технології» («Виробництво харчової продукції»). Дипломи молодшого спеціаліста отримали 38 випускників, із яких два – із відзнакою (Валентина Шетеля та Ірина Зашейко).

На початку урочистостей із нагоди вручення дипломів випускникам пролунав Гімн України, до виконання якого приєдналися учасники дійства. А святковий настрій усім присутнім забезпечили яскраві презентації випускних груп, підготовлені під керівництвом їхніх кураторів Любові Антіпової та Тетяни Єфименко.
Привітати із цією визначною подією випускників, їхніх батьків та викладачів завітав проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Він побажав випускникам щасливої життєвої дороги і передав щирі вітання від ректора Запорізького національного університету Миколи Фролова. Також почесний гість у своїй промові нагадав присутнім: «У житті трапляється немало труднощів. Проте пам’ятайте, що стіни вашого коледжу, як і загалом університету, завжди будуть для вас рідними. Керівництво вишу докладає чимало зусиль, аби ви розвивалися і професійно зростали на благо рідної Батьківщини. Так, у коледжі нещодавно провели ремонті роботи: оновили сцени актового залу, встановили нові енергоощадні вікна, облаштували комп’ютерний клас. Пам’ятайте, що викладачі та батьки доклали чимало зусиль задля вашого становлення як високопрофесійних сучасних фахівців, і ви самі маєте прагнути до постійного розвитку й самовдосконалення». Проректор також нагадав, що ЗНУ радо чекає на тих випускників коледжу, хто бажає продовжити навчання на факультетах цього найкращого академічного вишу регіону.
Також до присутніх у залі звернувся директор Торгового коледжу Олександр Олійник: «Ви зробили перший важливий крок у житті – отримали свою першу освіту. Ваш диплом дає можливість впевнено йти у майбутнє, адже ваш фах завжди був і буде затребуваний у суспільстві. Тож від імені усього викладацького колективу коледжу бажаю вам креативності і постійного самовдосконалення!».
Кульмінацією свята стало вручення дипломів випускникам, які вони отримали з рук проректора Геннадія Васильчука, директора Торгового коледжу Олександра Олійника та завідувача денним відділенням ТК ЗНУ Вікторії Турченко. Окрім того, вчорашніх студентів нагородили Почесними грамотами за відмінне навчання, активну участь у громадському та спортивному житті коледжу. Також Почесними грамотами відзначили батьків випускників – за гідне виховання своїх дітей.
Кілька теплих слів на адресу «винуватців свята» висловили й ведучі, у віршованій формі надавши характеристики кожному, хто цього дня покидав стіни рідного навчального закладу.
Щирі привітання і напутні слова адресували їм і викладачі та куратори груп – Вікторія Турченко, Любов Антіпова, Тетяна Єфименко, Ігор Драчевський. Усі вони побажали усіляких благ своїм вихованцям, а також дали настанови працювати на благо країни і вдосконалювати культуру закладів громадського харчування, де будуть працювати.
Випускники Наталя Сущенко, Валентина Шетеля та Ірина Зашейко, у свою чергу, подякували викладачам та батькам за підтримку, завдяки яким вчорашні студенти змогли гідно завершити навчання та отримати документи про здобуття першого ступеня вищої освіти. У своєму урочистому зверненні випускниці зичили рідному коледжу нових поколінь грамотних та небайдужих студентів. Свої кращі побажання вони адресували не тільки викладачам коледжу, а й своїй першій кураторці Віті Білай, яка теж завітала на випускне свято.
Від імені батьків із зверненням до учасників зібрання виступила Ірина Вінс. Вона висловила ідею створити ресторан випускників Торгового коледжу, а також вручила подарунки (прикраси для майбутнього закладу і пісню) викладачам ТК ЗНУ.
Родзинкою свята стала презентація авторського задуму випускників обох груп – живий стіл-фуршет. Юлія Васильєва представила оригінальний витвір, який може бути використаний під час урочистостей – як для роздачі вітальних листівок гостям, так і для сервіровки столу для фуршета.
Також цього дня вдячні випускники та студенти інших курсів привітали своїх викладачів квітами, віршованими, хореографічними та пісенними дарунками, які представили Ірина Зашейко, Анна Клименко, Валерія Зеркаль, Валентина Шетеля, Наталя Сущенко та інші. Насамкінець дружний колектив випускників виконав авторську пісню, у якій дякував усіх своїх наставників за «світло знань, ума і теплоти» та за чудові роки навчання в коледжі.

Олена Хлистун