Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет долучився до проведення учнівської олімпіади з правознавства

Юридичний факультет долучився до проведення учнівської олімпіади з правознавства

Юридичний факультет долучився до проведення  учнівської олімпіади з правознавства
13.02.2017 10:18 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет правоосвітня діяльність семінар профорієнтаційна діяльність

Вчора, дванадцятого лютого, в Запорізькій області, уже традиційно, провели ІІІ обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, у якому беруть участь найкращі знавці права з усіх шкіл Запорізької області. На базі Комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради зібралося більше 80 учнів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл-переможців другого етапу олімпіади, які представили майже всі роботи Запорізької області. Серед його організаторів були представники юридичного факультету Запорізького національного університету.

Юні правознавці зібралися разом для того, щоб вибороти «путівки» для участі у четвертому (закінченому) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Юридичний факультет ЗНУ – активний учасник цього заходу вже досить довгий час. Його співробітники традиційно входять до складу журі, а також надають методичну допомогу вчителям із підготовки обдарованої молоді до рейтингових занять. Однак, цього разу формат заходу було змінено. Одночасно протягом дня було організовано кілька різнопланових заходів профорієнтаційного змісту. Безперечно, центральним залишився обласний етап олімпіади, під час якого свої знання та компетентності, виборюючи путівку до ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства, перевіряли самі учасники. Паралельно для учнів 7-8 класів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл області було проведено конкурс кросвордів на правничу тематику, тематичний правничий квест. Завдання та супровід пошукової активності здійснювала мобільна студентська група ЗНУ на чолі із Ольгою Поповою та Олегом Пелипенко. Переможців відзначили подарунками та отримали запрошення на чергове заняття Університету юного правознавця, який успішно функціонує вже півроку на базі факультету. Не залишилися без уваги вчителі, керівники учнівських команд, які впродовж дня мали змогу поспілкуватися із представниками керівництва університету та професорського-викладацького складу юридичного факультету. Чимало відповідей щодо вступної кампанії, особливостей вступу на юридичний факультет, підготовки до ЗНУ надали перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць і заступник декана з профорієнтаційної роботи Ілля Сквірський.
Також задля поглиблення співпраці із вчителями, які безпосередньо здійснюють підготовку учнів для участі у рейтингових заняттях, надання їм методичної допомоги, організували методичний семінар. Цей захід присвятили поглибленому аналізу змін до чинного законодавства, новітніх навчальних джерел, положень сучасної вітчизняної правової доктрини, прикладів використання інноваційних форм і методів роботи із учнями.
Під час семінару перед вчителями виступили заступники декана юридичного факультету ЗНУ Павло Лютіков та Михайло Віхляєв, доцент кафедри цивільного права Анна Шарая та доцент кафедри адміністративного та господарського права Юлія Пирожкова. Окрім того, до учасників семінару звернулася провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Людмила Житняк. Під час тематичної зустрічі із вчителями, батьками, учнями вона висвітила питання правової освіти учнівської молоді та реалізації Програми правової освіти у Запорізькій області.
Позитивний настрій, приємне спілкування у професійному середовищі, незабутні враження – результат професійного проекту юридичного факультету ЗНУ, який отримали, перш за все, учні, а також їх вчителі та батьки.

Юридичний факультет

Схожі новини