Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК ЗНУ взяли участь в організації туристичної конференції «Road show Турція-2017»

Студенти ЕПК ЗНУ взяли участь в організації туристичної конференції «Road show Турція-2017»

Студенти ЕПК ЗНУ взяли участь в організації туристичної конференції «Road show Турція-2017»
13.02.2017 12:14 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес проходження практики

Днями року студенти 2 курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» Економіко–правничого коледжу ЗНУ в рамках виробничої практики разом із керівником практики від коледжу Ларисою Ніколаєвою взяли участь у підготовці до проведення конференції «Road show Турція-2017» від оператора «Anex tour». Цей захід проходив у готельному комплексі «Khortitsa Palace Hotel» м. Запоріжжя.

Нагадаємо, що ТОВ «Anex tour» є одним з найбільших та найвпливовіших туроператорів на туристичному ринку України і регулярно влаштовує подібні заходи з маркетинговою метою. Крім того, це – одна із баз практики для студентів ЕПК ЗНУ.
Студенти Економіко-правничого коледжу активно долучилися до організації масштабного заходу. Учасниками симпозіуму було близько трьохсот турагентів Запорізької та Дніпровської областей, яким була надана інформація щодо актуальності, переваг, нових турів та пріоритетних цілей компанії. Туроператор надав можливість прямого спілкування з представниками готелів Турції, а саме: «Liberty Hotels», «Kaya Hotels», «Akka Hotels», «Maritim Pine beach», «Gloria Hotels», «Sueno Hotels» та «Avantgarde Hotels». Ті, безпосередньо, проводили знайомство турагентів з перевагами своїх місць відпочинку для українського населення, де за регламентованим часом презентували мережу готелів на узбережжі Турції. Наприкінці заходу всіх учасників чекав розіграш проживання в готелях Турції.
Завдяки зусиллям керівника від бази практики Наталі Величко, студенти ЕПК були вражені високим рівнем організації заходу. Вони отримали свій перший досвід роботи у галузі туризму та зрозуміли, що до майбутньої професії потрібно ставитися з любов`ю та палким бажанням приносити радість людям своєю працею.

Економіко-правничий коледж

Схожі новини