Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники факультету СПП стали дипломованими фахівцями своєї галузі

Випускники факультету СПП стали дипломованими фахівцями своєї галузі

Випускники факультету СПП стали дипломованими фахівцями своєї галузі
13.02.2017 14:23 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології випуск магістрів

Початок лютого у ЗНУ традиційно знаменний тим, що у цей період ціла плеяда випускників факультетів університету та його коледжів отримують дипломи магістрів та молодших спеціалістів і вступають у цілком самостійний етап свого життя. Наприкінці минулого тижня відбувся черговий випуск магістрів – 64 фахівцям вручили документи про освіту на факультеті соціальної педагогіки та психології.

У тісному родинному колі рідного факультету привітати випускників із цією знаменною подією зібралися проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, декан факультету СПП Ольга Пономаренко, завідувачі кафедр та друзі. Передусім, звертаючись до випускників від імені ректорату ЗНУ, Олександр Гура зазначив: «Ваш диплом відкриває для вас широкі можливості для професійного зростання. Керівництво університету і факультету створило усі умови, аби ви отримали фундаментальні знання у своїй галузі і стали гарними фахівцями та гідними громадянами. Щиро зичимо усім вам також особистого щастя, а все інше залежить від вас самих». Декан факультету Ольга Пономаренко також виказала думку усіх присутніх на випускному святі викладачів: «Усі ми сумуватимемо, адже ви покидаєте стіни рідного вишу. Однак, сподіваємося, що багато хто з вас повернеться до нас – отримати нову спеціальність, вдосконалювати свою кваліфікацію, а дехто приведе на факультет потім власних дітей – здобувати вищу освіту. Тож ми не прощаємося з вами, а говоримо: “До нових зустрічей”!».
Проректор і декан факультету СПП також вручили випускникам-магістрам спеціальностей «Психологія», «Соціальна педагогіка» та «Педагогіка вищої школи» документи про вищу освіту, з яких велика кількість були з відзнакою – 21диплом.
Щиру вдячність від імені випускників різних спеціальностей своїм викладачам та наставникам висловили Оксана П’ятник, Сніжана Біла та Марія Ратнікова. При цьому Оксана П’ятник вказала на головну мету свого фаху – допомагати людям! Адже саме цьому усі п’ять років навчали студентів на факультеті СПП, у стінах якого майбутні фахівці не тільки здобували освіту, а й дорослішали, знаходили друзів, формувалися як особистості, долали разом негаразди і переживали курйозні моменти свого життя. Сніжана Біла, у свою чергу, побажала викладачам факультету отримати нову зміну талановитих і вмотивованих студентів. Марія Ратнікова передусім дала настанову випускникам: через усе життя пронести любов до рідної землі та закладені на факультеті ідеали гуманізму і добра. Випускники подарували своїм улюбленим викладачам і тепер вже колегам квіти та вірші, а насамкінець пролунали урочиста клятва магістра і традиційний гімн студентів Gaudeamus. Випускне свято завершилися спільною фотосесією випускників та викладачів факультету.

Олена Хлистун

Схожі новини