Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня Святого Валентина в ЗНУ організували «Пошту кохання»

До Дня Святого Валентина в ЗНУ організували «Пошту кохання»

До Дня Святого Валентина в ЗНУ організували «Пошту кохання»
14.02.2017 13:56 Все Головні новини Пошта кохання Студрада

Свято всіх закоханих у Запорізькому національному традиційно відзначають оригінально, цікаво та творчо. Так, 14 лютого цього року до Дня Святого Валентина команда соціального сектору Студентської ради ЗНУ подбала про гарний настрій викладачів і студентів нашого вишу, підготувавши чимало приємних і романтичних сюрпризів для закоханих, зокрема «пошту кохання» - «Looking for love» та яскраву фотозону.

Створити святкову атмосферу на кожному факультеті Запорізького національного допомогли перевдягнені купідони, які пропонували всім бажаючим заповнити форму і залишити лист у скриньці студентської «пошти кохання» своїм близьким друзям або коханим.
Також представники студентської ради вирішили створити для своїх викладачів і студентів святковий настрій: організувавши у навчальному корпусі № 2 яскраву тематичну фотозону, де всі охочі змогли сфотографуватись на згадку, та імпровізований РАЦС у 3 корпусі вишу, де закохані мали змогу зареєструвати символічний шлюб, одягти обручки та отримати свідоцтво на пам’ять.
Слід відзначити, що студенти за допомогою «пошти кохання» змогли написати про власні світлі, теплі почуття і висловити свою симпатію викладачам та своїм одногрупникам, а також скористалися нагодою, аби освідчитися у коханні не лише до своїх партнерів, але й до рідного факультету й університету.
Так, чимало студентів поздоровили з цим чудовим святом як коханих, так і друзів. Вони таємно освідчувалися, бажали всього найкращого викладачам, таким чином засвідчивши їм свою любов і повагу, а також подякувавши за турботу.
Нагадаємо, що «поштою кохання» всі бажаючі змогли скористатися в 2,5,6 і 8 корпусах ЗНУ з 9.20 до 14.30. Усі валентинки та листи, які назбиралися за цей день (романтичні послання й жартівливі привітання зі святом), були відправлені своїм адресатам. Тож 14 лютого, коли всі листи опинилися у скринці, а потім знайшли своїх адресатів, багатьом представникам університету принесло чимало приємних сюрпризів.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1512211752141546

Олена Переверзєва

Схожі новини