Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відсвяткували День економічного факультету

У ЗНУ відсвяткували День економічного факультету

26.11.2007 10:26

Вже шістнадцять років функціонує в університеті факультет, що випускає фахівців з економіки та фінансів. За цей час економічному факультету є чим пишатися, адже його талановиті випускники плідно працюють та розвивають країну.

У актовій залі другого навчального корпусу зібралося чимало студентів, викладачів, випускників та почесних гостей. Спершу аудиторії представили пісню у виконанні студенток Ганна Василенко та Людмили Сопрунової. Виступ команди КВК “Дисконт” розважив публіку кумедними жартами.

Далі на сцену піднялася декан економічного факультету, доцент Емілія Прушківська. Вона зачитала глядачам привітання від ректора ЗНУ Сергія Тимченка та додала від себе: “Сьогоднішня дата – не ювілей, але шістнадцять років також дата. За цей час наш факультет гідно проявив себе, і зараз із впевненістю рухається вперед. Зі святом вас, шановні студенти, адже, все це - для вас!”. Від адміністрації університету економічний факультет також поздоровили проректор Віктор Грищак та помічник ректора Ірина Бондаренко.

Викладачі і випускники економічного факультету також висловили побажання та вітання зі святом. А заслужені викладачі економічного отримали за свою працю Почесні грамоти від ректора.

В рамках святкування Дня факультету, у економістів проводили конкурс “Викладачі очима студентів”, підсумки якого підбили саме на святкуванні. В номінації голова факультету перемогла Емілія Прушківська. Розумом факультету став Володимир Бугай, а серцем факультету назвали Оксану Болдуєву. Було названо ще багато цікавих номінацій, які озвучувалися коротенькими віршами, то ж жоден з викладачів не залишивсь поза увагою. Деякі «яскраві» студенти також отримали звання у своїх номінаціях.

По завершенні свята студенти, які взяли участь у заходах, організованих економічним факультетом, отримали цінні подарунки. І наостанок викладачі підготували молодим економістам сюрприз – великий та дуже смачний торт.

Ігор САМОКИШ