Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня святого Валентина в ЕПК влаштували сюрпризи для закоханих

До Дня святого Валентина в ЕПК влаштували сюрпризи для закоханих

15.02.2017 08:42 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж свято День святого Валентина

До Дня святого Валентина вже традиційно студенти ЗНУ підготували кілька святкових акцій. Зокрема, представники студентського активу Економіко-правничого коледжу облаштували спеціалізовані зони для фотосесій, а також підготували ще кілька приємних сюрпризів.

Під час великої перерви у навчальному корпусі №2 студентів, викладачів та гостей зустрічали помічники святого Валентина і пропонували сфотографуватися у святкових фотозонах. Одну з них представники ЕПК облаштували на другому поверсі корпусу. Усі охочі змогли провести особисту або колективну фотосесію разом із мімом, який символізував святого Валентина (студент 1 курсу коледжу Матіас Шмаль). До послуг тих, хто планував зробити святкові світлини, був професійний фотограф – представник ЕПК. Згодом у деканаті коледжу учасники фотосесій змогли отримати знімки в електронному форматі, аби надіслати їх коханій людині.
Представники ЕПК також оформили дошки із тематичними стіннівками та вітаннями із Днем закоханих. Окрім того, дехто зі студентів цього дня привітав своїх обраниць квітами та повітряних кульками у формі серця, а дехто навіть висловив щиру прихильність улюбленим викладачам.
Актив коледжу, окрім цього, організував пошту, якою кожен охочий міг скористатися та надіслати валентинку. Для цього потрібно було підписати та вкинути її до кошика, який носили помічники-другокурсники. Студенти із задоволенням користувалися цією послугою та вітали своїх коханих і друзів зі святом. Наприкінці навчального дня кожен отримав надіслану поштою листівку.
В рамках святкування Дня закоханих викладач іноземної мови Олена Заїка провела цікаві тематичні заняття з використанням інтерактивних технологій. Студенти 1-2 курсів підготували різноманітні змістовні доповіді з яскравими презентаціями, завдяки чому змогли поглибити свої знання з історії походження свята, його символіки і традиції святкування в інших країнах.
Цього дня у коледжі панувала весела та дружня атмосфера й молодь залишилася задоволеною участю у святкуванні Дня закоханих.

Олена Хлистун,
Діана Ковальова, студентка ЕПК