Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету проходять практику

Студенти юридичного факультету проходять практику

15.02.2017 09:54 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес практика

Юридичний факультет впродовж тривалого часу успішно співпрацює із промисловим гігантом «Запоріжсталлю». Представники комбінату відвідують захисти кваліфікаційних випускових роботі магістрів та спеціалістів, проводять різноманітні конкурси на отримання іменних стипендій від ВАТ «Запоріжсталь» та запрошують студентів юридичного факультету на практику та роботу. Це стало можливим завдяки наполегливій праці керівництва юридичного факультету, зокрема його декана, професора Тетяни Коломоєць.

У цьому році студенту 4 курсу Владиславу Какойлу пощастило проходити практику на виробництві, в Публічному акціонерному товаристві «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь». Студенти юридичного факультету, котрі прибувають на підприємство задля проходження практики, одразу ж направляються в Управління охорони праці, де інженер по роботі з навчальними закладами проводить вхідний інструктаж з охорони праці. Після чого практикант отримує перепустку, яка дає змогу потрапити на місце проходження практики, – до юридичного управління комбінату.
Після співбесіди практикант направляється в один із відділів юридичного управління, який спеціалізується на тій чи тій галузі правовідносин, які виникають між підприємством та іншими суб’єктами в процесі їхньої взаємодії. Владислав потрапив до Відділу судової практики та виконання рішень, яким керує Тетяна Пругло. Перед колективом відділу стоїть серйозне завдання – забезпечувати роботу комбінату в правовому полі. Головний показник його успішної роботи – відсутність претензій із боку контрагентів або контролюючих органів. Юристи, що працюють на комбінаті, відповідають за великі галузі юридичної діяльності – договірну, земельну, судову, корпоративну, звичаєвого забезпечення.
Велике значення юридичне управління приділяє не тільки зовнішнім правовідносинам, в які вступає комбінат, а й внутрішнім – захисту та відстоюванню прав та законних інтересів працівників, охороні та безпеці праці. Під час проходження практики перед студентом постала справжня можливість застосувати здобуті теоретичні знання в практичному полі. Зокрема, він опрацьовував документи: запити, звіти, позовні заяви, скарги, угоди. Це допомогло напрацювати корисні навички та зрозуміти специфіку діяльності та документообігу металургійного гіганту. Колектив відділу надав студенту можливість дізнатись чимало нового, пізнати практичну сторону юридичної професії на підприємстві такого рівня. Сам Владислав оцінив власну практику як дуже корисну й інформативну.

Юридичний факультет