Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ розповіли абітурієнтам Григорівки та Лежиного про алгоритм успішного вступу до вишу

Представники ЗНУ розповіли абітурієнтам Григорівки та Лежиного про алгоритм успішного вступу до вишу

Представники ЗНУ розповіли абітурієнтам Григорівки та Лежиного про алгоритм успішного вступу до вишу
15.02.2017 10:04 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування консультаційні зустрічі профорієнтаційна діяльність

Відповідно до поставлених завдань ректорату ЗНУ відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування розширює географію виїзних профорієнтаційних зустрічей. Так, 14 лютого 2017 року відбулася чергова виїзна консультаційна зустріч із сільськими випускниками Запорізької області на базі їхніх рідних шкіл. Захід зібрав близько 100 майбутніх абітурієнтів. У селі Григорівка зустріч відбулася на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пологівської районної ради Запорізької області. Від педагогічного колективу навчального закладу на захід завітав заступник директора Юрій Чистяков. А в селі Лежине представники Запорізького національного університету влаштували консультацію для майбутніх абітурієнтів на базі Лежинського НВК.

Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Паскевська під час виступу розповіла випускникам про переваги вступу саме до Запорізького національного університету. Також вона звернула їхню увагу на зміни у «Правилах прийому-2017». Разом із абітурієнтами доповідач детально розглянули покроковий алгоритм підготовки до ЗНО, проходження тестування. Неабияку зацікавленість у випускників викликала інформація про безкоштовні пробні тренінги ЗНО на базі нашого вишу. Викладачі школи зауважили, що дуже чекали цих тренінгів, бо в минулому році механізм їх проведення був ідентичний з основною сесією ЗНО і це дуже допомогло абітурієнтам. Окремо зупинилася доповідач і на інноваційному цьогорічному проекті – Ректорські учнівські олімпіади.
До зустрічі приєдналася відповідальний секретар Відбіркової комісії Торгового коледжу ЗНУ, методист Леся Король. Вона розповіла присутнім на зустрічі учням 9-х класів про переваги навчання в Торговому коледжі та подальшого навчання в ЗНУ, а також про спеціальності та матеріально-технічну базу Торгового коледжу. Завдяки цій зустрічі майбутні абітурієнти сформулювали чітке розуміння власних подальших дій для вдалого вступу до вишу. Нагадаємо, що наступна консультаційна зустріч відбудеться у м. Пологи.

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування

Схожі новини