Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Виш відвідали представники руху «Збережи життя»

Виш відвідали представники руху «Збережи життя»

15.02.2017 15:14 Все Головні новини Рух «Збережи життя» відділ виховної роботи

Вчора, чотирнадцятого лютого, Запорізький національний університет відвідали представники громадської організації «Збережи життя» - соліст українського християнського рок-гурту «Крик душі» Іван Лук'янчук, співачка з Філадельфії, українка за походженням, Надія Гординська, акушерка пологового будинку №3 (м. Запоріжжя) Євгенія Вертепна та директор новоствореного запорізького «Life центру» Еліна Бринза. Вони нагадали молоді про такі найголовніші цінності як людське життя, про важливість нести відповідальність за свої вчинки та про те, що безвихідних ситуацій не буває. Адже існують люди, які завжди готові підтримати інших, і однією з таких організацій виступає українське громадське об’єднання «Збережи життя».

Учасниками зібрання стали студенти різних факультетів ЗНУ, відділ виховної роботи представила провідний фахівець Тетяна Баланюк. Аби наочно продемонструвати студентській молоді, що кохання – не забавка, або цікава пригода, а вміння нести відповідальність не тільки за власне життя, а й життя тих, хто поряд, лідер християнського рок-гурту Іван Лук'янчук запросив до участі у анімації кількох студентів із зали. Після чого молодь переглянула відеоролики з теми.
Варто відзначити, що головним завданням представників організації «Збережи життя» є рух за ідеали гуманізму, гідність і за збереження життя ще ненародженої людини. Учасники різноманітних акцій відвідують заклади вищої та середньої освіти і розповідають студентам, старшокласникам про вражаючі факти вбивства дітей у періоді внутрішньоутробного розвитку та дані сучасної статистики, а також згубні наслідки таких дій для організму жінки. Зокрема, у результаті абортів за останні 15 років в нашій країні не народилося майже 30 млн дітей. Задля допомоги жінкам, які опинилися у скрутній ситуації, у різних містах України за участі благодійних фондів відкриваються спеціалізовані центри допомоги.
Перед представниками ЗНУ також виступила співачка Надія Гординська. Вона розповіла про трагічний випадок зі свого життя. Сьогодні мати трьох дітей, колись вона втратила ще одного свого сина, який народився передчасно. І це стало невиправною втратою для усієї її родини. Обидва співаки виконали пісні, які прозвучали як гімн життя.
Запорізький фахівець з акушерства та гінекології Євгенія Вертепна розповіла присутнім про медичні фактори та моральні негативні наслідки прийняття жінкою рішення щодо позбавлення дитини. А Еліна Бринза повідомила присутніх, що у Запоріжжі 17 лютого відкривається новостворений центр допомоги жінкам - «Life центр».
Усі учасники акції наголосили на важливості попередити проблему та інформувати широкі кола молоді, а не просто боротися із наслідками. Саме з цією метою представники ГО «Збережи життя» долучаються до створення освітніх програм для ВНЗ та навчальних закладів, проводять різноманітні молодіжні заходи, закликають доєднатися до спільного руху. В Україні створена національна мережа телефонів довіри, офіційний сайт ГО «Збережи життя»: http://zberezhyzhyttia.org.ua/ , до запорізького відділення «Life центру» можна звернутися з будь-якого оператора за телефоном: (098; 050; 073)883-84-83.

Олена Хлистун