Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ випускникам магістратури урочисто вручили дипломи

На ФСУ випускникам магістратури урочисто вручили дипломи

На ФСУ випускникам магістратури урочисто вручили дипломи
15.02.2017 16:26 Все Факультети Соціології та управління ФСУ випускний

Сьогодні, п’ятнадцятого лютого, у Запорізькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам магістратури факультету соціології та управління за спеціальностями «Соціологія», «Соціальна робота», «Державна служба», «Політологія». На свято завітали представники адміністрації вишу, викладачі факультету, друзі, родичі випускників та гості. Цього року дипломи магістрів отримали 32 випускники денної та заочної форм навчання, з них дипломи з відзнакою отримали 15 магістрів.

Розпочалося свято випускників традиційно проголошенням гімну України.
На початку заходу привітав випускників та їхніх батьків декан факультету соціології та управління доктор філософських наук, професор Максим Лепський, який висловив переконання, що отримані знання дадуть випускникам можливість продуктивно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни. Також він побажав їм особистого щастя, успіху у роботі, не зупинятись на досягнутому, рухатись вперед, бути самостійними, постійно вдосконалюватись у професійному плані, використовуючи набуті під час навчання знання та компетентності.
Також до привітань долучився директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан. Вітаючи випускників, він зазначив, що статус випускника Запорізького національного університету факультету соціології та управління – це вже знак найвищої якості для випускника, адже за цим фахом майбутнє. Також він висловив переконання, що саме в руках молоді знаходиться майбутнє формування нової соціальної політики в країні в умовах розширення мережі соціальних закладів та створення нових територіальних громад. «Я бачу, що молодь живе в ногу із часом, використовуючи передовий досвід, тому я бажаю, щоб молоді випускники знайшли роботу за фахом, реалізувались професійно та були здоровим і щасливими», - зазначив Ігор Мещан.
Із щирими словами вітання звернувся до колишніх студентів і завідувач кафедри соціальної філософії та управління, доктор філософських наук, доцент, професор Тарас Бутченко, який побажав дипломованим випускникам здійснення усіх життєвих планів, самовдосконалення, професійного становлення та досягнення успіху. До цих привітань приєднався і завідувач кафедри соціології, доктор філософських наук, доцент, професор кафедри соціології Володимир Скворець та завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, профессор Євген Цокур. Вони побажали випускникам щастя та успіху в особистому та професійному житті та висловили сподівання, що знання отримані на факультеті соціології та управління допоможуть стати самодостатніми особистостями та прославити рідний виш та країну.
Крім того, до почесної місії вручення дипломів випускникам долучились і представники професорсько-викладацького складу факультету, зокрема: Тетяна Бірюкова, Ганна Бойко, Олександр Краснокутський, Ірина Цапліна, Олег Бондаренко, Геннадій Корнієнко, Надія Кузьмичова та інші.
Почесну місію виголошення Клятви Випускника ФСУ виконали випускниці магістратури ФСУ Оксана Ковтун та Лілія Яблуновська, які дали слово постійно збагачувати свої знання та вміння, плекати добрі традиції рідного вишу, залишатись вірними своїй «alma mater», високо нести звання соціолога по життю та служити істині, пам’ятаючи гасло «Перемога любить істину».
Під час урочистостей винуватці свята отримали від свого декана чимало почесних грамот і подяк за організацію роботи груп, створення гарного іміджу факультету, наукове зростання, блискучий захист магістерських робіт, організацію та проведення соціологічних досліджень тощо. Також разом із головою студентської ради факультету Едуардом Бойком випускники виконали гімн факультету.
До своїх викладачів і наставників звернулися наприкінці урочистостей випускники, які щиро подякували їм за докладені зусилля, терпіння, батьківську турботу і отримані знання, побажавши подальшої наснаги у роботі і творчого натхнення.
Наприкінці урочистостей за традицією на всіх очікувала пам’ятна фотосесія біля навчального корпусу ЗНУ із підкиданням магістерських капелюхів та запуск вимпелу дружби та мрій, який був довірений почесним випускникам-відмінникам факультету.

Олена Переверзєва

Схожі новини