Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує на студентські гуляння до свята Масляної: ярмарок, фотозони, скоморохи та млинцевий рекорд

ЗНУ запрошує на студентські гуляння до свята Масляної: ярмарок, фотозони, скоморохи та млинцевий рекорд

ЗНУ запрошує на студентські гуляння до свята Масляної: ярмарок, фотозони, скоморохи та млинцевий рекорд
15.02.2017 16:32 Все Головні новини Центр культури свято рекорд

Незабаром у Запорізькому національному університеті відбудеться грандіозне свято, організоване центром культури – Студентська Масляна. 23 лютого всі охочі зможуть поринути в радісну святкову атмосферу, взяти участь у конкурсах, приєднатися до традиційних проводів зими, а також долучитися до встановлення нового смачного рекорду Запоріжжя. У цей день у ЗНУ спечуть 4 тисячі млинців, якими будуть пригощати всіх охочих.

Святковий захід розпочнеться о 10.30 на площі між навчальними корпусам №№ 2 і 6. Тут будуть раді бачити усіх студентів, викладачів та гостей університету. У програмі заходу: п’ять цікавих фотозон ручної роботи, три конкурсні зони – весільна, спортивна, розважальна, святковий ярмарок – хенд-мейд від кращих майстрів м. Запоріжжя, солодощі від скоморохів, ворожіння та веселі передбачення для гостей свята. А також – творчі номери від вокальної та хореографічної студій центру культури, хоровий спів від ансамблю «Червона калина», хоровод із символом «Масляної» для учасників свята, гарячий чай, продукція від кав’ярнь-партнерів центру культури та млинці з різноманітними начинками. Кульмінацією свята стане встановлення млинцевого рекорду – 4 000 млинців, якими будуть пригощати всіх охочих.
Будь ласка, зверніть увагу, що захід висвітлюється у соціальних мережах, де співробітники центру культури є засновниками та адміністраторами. Зокрема, це – групи у ВК: Центр культури (vk.com/culture_goodcompany), Запорізький національний університет, (vk.com/znu_official). А також – сторінки в Facebook: «Центр культури» (www.facebook.com/culture.goodco), «photo & videо | #цк_зну» (www.facebook.com/groups/247076892384397); сторінка в «Instagram»: www.instagram.com/culture_goodco; канал на youtube: www.youtube.com/channel/UCpEQlTANDEEYmteL3WotRdw/featured.
Також отримати всю необхідну інформацію можна на сайті Запорізького національного університету (https://www.znu.edu.ua), сайті центру культури, (http://goodcentre.com.ua) та радіо: vk.com/good_dance_znu.
Представники центру культури ЗНУ запрошують до співпраці запорізькі ЗМІ, радіо, телеканали, інформаційні портали, школи, коледжі, технікуми та зацікавлені організації м.Запоріжжя та Запорізької області.
Більше дізнатися про подію можна завітавши за адресою центру культури:м. Запоріжжя, вул. Дніпровська, 33-А, каб.111, директор центру культури – Юлія Янько. Роб. тел. (061) 228-75-80; моб. тел. (099) 64-21-611; (093) 07-82-868.
Приєднуйтесь до веселого студентського свята! Його організатори та учасники чекають саме на вас!
ВІДЕОЗАПРОШЕННЯ на свято: https://www.youtube.com/watch?v=E6terXWJH58

Схожі новини