Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП скористалися послугами Пошти Купідона

Студенти факультету СПП скористалися послугами Пошти Купідона

Студенти факультету СПП скористалися послугами Пошти Купідона
16.02.2017 09:25 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології студентська рада свято

Днями на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ влаштували святкування Дня Святого Валентина. За ініціативи голови соціального сектору студради ЗНУ Юлії Поради, в фойє навчального корпусу № 8 працювала Пошта Купідона, послугами якою із задоволенням скористалися чимало студентів.

На великій перерві дві дівчини в образах Купідонів запрошували всіх охочих скористатися нагодою та написати валентинку коханій людині. А всі, хто засвідчили свою любов, ще й отримували приємний сюрприз: їм вручили маленькі червоні сердечка із написом «Із любов’ю від студради!». Ця святкова акція гарантовано підвищила настрій усім її учасникам, викликавши щирі посмішки та слова вдячності.
За словами заступника декана з виховної роботи факультету соціальної педагогіки та психології Лариси Іванової, кілька десятків студентів скористалися можливістю приєднатися до святкування, вони писали посилання й кидали в ошатно оформлену скриньку. Також вони зробили яскраві фотографії та з нетерпінням чекали, поки адресати отримають їхні поздоровлення та побажання. Для декого отримана валентинка стала приємно сюрпризом, а дехто з нетерпінням чекав на неї, тож щиро зрадів такому вияву уваги від своєї другої половинки.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1514166198612768

Ніка Толмачова,
факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини