Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістри, які формуватимуть громадську думку

Магістри, які формуватимуть громадську думку

Магістри, які формуватимуть громадську думку
16.02.2017 10:47 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики випуск магістрів

На факультеті журналістики вчора, п’ятнадцятого лютого, вручили документи про вищу освіту 29 випускникам денної та заочної форми навчання спеціальностей «Журналістика», «Реклама» та «Зв’язки з громадськістю», з яких 10 були з відзнакою.

Першим випускників магістратури факультету журналістики під час урочистого зібрання привітав від імені ректорату ЗНУ проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Він наголосив на завершенні визначного етапу життя студентів-журналістів та відзначив, що частина найкращих вихованців університету цього дня покидають стіни рідної альма-матер і вступають у самостійне життя. Також проректор зауважив, що сьогоднішні випускники зможуть досягти певних висот у своїй професії і будуть з честю нести звання випускника Запорізького національного.
Заступник декана з навчальної роботи Віктор Костюк разом із напутніми словами та привітаннями передав щирі вітання для випускників від декана факультету журналістики Володимира Манакіна, який відзначив, що головним завданням викладачів журналістики є навчити студентів мислити і вміти брати на себе відповідальність за формування громадської думки. Адже саме таких спеціалістів потребує сьогодні країна, яку вони, випускники факультету журналістики, мають робити кращою – через формування ідеалів гуманізму та добра.
Обидва представники керівного складу факультету та університету – Олександр Гура та Віктор Костюк – вручили Почесні грамоти кращим студентам та активним громадським діячам випускного курсу, у їхньому числі грамотою ректорату була відзначена Марина Галич. При цьому Віктор Володимирович чимало гарних слів підготував про кожного з випускників, згадав певні етапи їхнього розвитку і становлення як особистостей. Приємним сюрпризом для випускників також стали представлені ним уривки з творів-есе, які про самих себе писали сьогоднішні випускники на перших своїх заняттях з журналістики: в них вони висловлювали власні почуття, бачення свого фаху. Подекуди наївні, але щирі рядки по-справжньому зворушливо лунали у колі вже зрілих фахівців-випускників, їхніх друзів та батьків, які зібралися на урочистому заході.
Вітали новий випуск фахівців із журналістики й представники кафедр факультету – завідувач кафедри теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю, професор Олена Семенець, куратор груп, доцент цієї кафедри Олена Усманова, один з корифеїв запорізької журналістики, старший викладач кафедри журналістики Юрій Ботнер. Усі вони наголосили, що молоді журналісти мають пам’ятати про те, що працюють для людей і заради людей, завжди бути чесними у своїй професії та не забувати своїх наставників, адже ті завжди вболіватимуть за них.
Від імені студентства до шановних викладачів факультету журналістики із словами щирої вдячності та віршованими рядками звернулися Катерина Дарна та Марина Галич. А тріо студенток факультету подарувало усім учасникам свята невеличкий сюрприз – пісенну композицію, яку виконали під власний акомпанемент, віртуозно відбитий долонями та чашками на столі.

Олена Хлистун

Схожі новини