Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті стартувала олімпіада з математики серед студентів

На математичному факультеті стартувала олімпіада з математики серед студентів

17.02.2017 08:52 Все Головні новини Факультети Математичний Математичний факультет олімпіада

16 лютого на математичному факультеті відбувся I тур Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів вищу. Цього року у заході, який проходить на базі ЗНУ, взяли участь близько 15 студентів 2-3 курсів математичного факультету нашого вишу.

Організаторами олімпіади виступили науково-педагогічні працівники математичного факультету на чолі з деканом Сергієм Гоменюком та кафедри фундаментальної математики. До складу суддівської колегії олімпіади увійшли викладачі кафедри фундаментальної математик, зокрема кандидат фізико-математичних наук, доцент цієї кафедри Михайло Клименко. Так, за його словами, основною метою цієї олімпіади є визначення студентів, які зможуть творчо застосовувати математичні знання для рішення нестандартних задач.
Треба зазначити, що переможці цієї олімпіади зможуть взяти участь і спробувати свої сили в другому турі, який буде проходити в Києві. Для цього їм потрібно набрати не менше 40 балів із 60 можливих, виконавши 6 завдань по 10 балів. Аналізуючи особливості проведення олімпіади, її організатори відзначають, що студенти відповідально поставилися до підготовки до олімпіади, відчутно було їхнє позитивне налаштування, адже олімпіада є однією із можливостей продемонструвати свої творчі та аналітичні здібності та фахові знання.
Відзначимо, що результати будуть оголошені під час наступного тижня, а переможці будуть нагороджені грамотами впродовж університетських днів науки.

Олена Переверзєва