Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті визначили кращих знавців англійської професійної мови

На юридичному факультеті визначили кращих знавців англійської професійної мови

На юридичному факультеті визначили кращих знавців англійської професійної мови
17.02.2017 10:52 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес Концепція вивчення іноземних мов конкурс

Уже третій рік поспіль на юридичному факультеті ЗНУ за сприяння співробітників кафедри іноземної мови професійного спрямування факультету іноземної філології проводиться конкурс «Кращий знавець англійської юридичної мови». До участі у ньому запрошуються студенти факультету, які бажають продемонструвати свої знання з фахової англійської мови. Під час змагання вони презентують свій рівень майстерності, виконуючи граматичні вправи, працюючи з фаховою термінологією, створюючи тематичне есе. Також вони беруть участь у загальній тематичній дискусії.

Цьогорічний захід дещо відрізнявся від попередніх, оскільки його завдання були сформовані, перш за все, з акцентом на перевірку розмовних навичок студентів. Увазі студентів запропонували цілу низку достатньо складних завдань, пов’язаних із питаннями судоустрою, функціонального призначення адвокатури, нотаріату, прокуратури, особливостей різних видів юридичного процесу, взаємодії правоохоронних органів у протидії злочинності. Їх підготували, з урахуванням положень новітнього законодавства України, викладачі кафедри іноземної мови професійного спрямування під керівництвом її завідувача Станіслава Іваненко. Допомогу в підготовці завдань для фахової дискусії надали співробітники юридичного факультету – декан Тетяна Коломоєць та його викладачі Павло Лютіков, Михайло Віхляєв й Анна Шарая.
У заході взяли участь понад 80 студентів 2-4 курсів юридичного факультету. Компетентне журі, до складу якого увійшли співробітники кафедри іноземної мови професійного спрямування Світлана Вавіліна, Анна Драч, Анна Люшинська, Роман Коваленко, Олександра Приходько, Богдан Чернявський, а також – директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ Варвара Петросова, визначало кращих знавців англійської мови. Його головою, як і всі три роки поспіль, став професор Ліверпульського університету Кірон Рід. Вони обрали тих студентів, які продемонстрували найкращі знання, змогли у запеклій боротьбі довести високий рівень своєї професійної лінгвістичної підготовки. Переможцями заходу стали: Олег Пелипенко, Дмитро Романчук, Єлизавета Данильченко, Єлизавета Доннік й Анна Кіопре. Вони отримали дипломи та подарунки.
За словами Кірона Ріда, проведення таких заходів сприяє підвищенню рівня майстерності студентів у фаховому мовному спілкуванні, розширює їх можливості у спілкуванні з іноземними колегами. Він відзначив високий рівень підготовки учасників заходу й висловив сподівання, що конкурс «Кращий знавець юридичної англійської мови» і надалі буде проводитися на юридичному факультеті і що в майбутньому в заході будуть брати участь юристи-практики. Це, на його думку, сприятиме інтеграції юридичної освіти і правозастосування, поглибленню фахового мовного спілкування.

Юридичний факультет

Схожі новини