Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Випускники-магістри історичного факультету отримали дипломи про здобуття вищої освіти

Випускники-магістри історичного факультету отримали дипломи про здобуття вищої освіти

Випускники-магістри історичного факультету  отримали дипломи про здобуття вищої освіти
17.02.2017 14:48 Все Головні новини Факультети Історичний Випускний історики

Сьогодні, сімнадцятого лютого, відбувся урочистий вечір із нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам історичного факультету Запорізького національного університету. Документи про здобуття вищої освіти вручили 20 магістрам денної та заочної форм навчання за освітніми програмами «Історія», «Архівознавство» та «Країнознавство», з них 6 отримали дипломи з відзнакою.

Привітати випускників зі святом прийшли представники ректорату, викладачі та батьки. Від імені керівництва вишу до випускників звернувся проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, який вручив їм дипломи з відзнакою. Він побажав молоді не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах та знаннях, пам’ятати цікаві студентські роки, досвід навчання, дружніх стосунків та корпоративний дух факультету, двері якого будуть завжди відкриті для випускників. Він також висловив вдячність викладачам та батькам за їх кропітку працю з виховання молоді.
 Декан факультету Володимир Мільчев також привітав випускників, їх батьків, науково-педагогічних працівників факультету, побажавши випускникам творчого натхнення, щастя, здоров’я, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів, закликавши ніколи не забувати і гордо нести звання випускників історичного факультету Запорізького національного університету та завдяки отриманим знанням самореалізуватися у житті.
Звернулася до випускників і заступник декана історичного факультету з навчальної роботи Ірина Кривко, яка побажала вчорашнім студентам пронести найкращі спогади про роки навчання крізь усе життя та не забувати і не розривати зв’язки з викладачами, рідним факультетом і випускниками, а також досягти успіху у житті, адже історичний факультет вже випустив чимало успішних людей.
Окрім того, із теплими словами та щирими побажаннями до студентів звернулись і завідувач кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Юлія Головко та доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Андрій Мельченко. Вони привітали випускників та побажали їм сімейного щастя, реалізації та досягнення поставлених цілей, здійснення усіх бажань, прагнення до нових знань та відкриттів.
Святковий настрій для випускників створювали студенти 3 курсу факультету Марія Єфименко та Сусанна Алієва, які підготували номери художньої самодіяльності, вокальні та інструментальні номери.

Олена Переверзєва

Схожі новини