Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ перемогли у ІV Українському фестивалі реклами

Студенти ЗНУ перемогли у ІV Українському фестивалі реклами

27.11.2007 17:27

21- 22 листопада студенти І курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю”, ІІІ та ІV курсів спеціальності «Журналістика» на чолі з доцентом Катериною Буслаєвою взяли участь у ІV Українському фестивалі реклами (Київ).

Програма фестивалю була дуже насиченою: з 10 по 17 годину тривали майстер-класи, на яких найкращі представники рекламних агенцій країни ділилися досвідом роботи, розповідали про сучасні рекламні стандарти, висували вимоги щодо якості навчання для паралельного самовдосконалення в цій галузі.

Один із центральних учасників фестивалю – відомий рекламіст, професор Київського національного технічно-економічного університету Євген Ромат відзначив великий прогрес у студентських роботах у порівнянні з минулим роком. Найбільш сильною виявилась номінація «Соціальна друкована реклама», де за перемогу боролися 290 авторів робіт. На рівні була також номінація «Відеореклама», тому вдвічі приємно, що студенти третього курсу факультету журналістики Марія Корнієнко, В’ячеслав Малінов та Олександра Зборовська вибороли перше місце в номінації «Відео реклама» за рекламний ролик на злободенну соціальну тему ««Ні» - Палінню під час вагітності». Студенти четвертого курсу Олена Пронічева та Ольга Соколовська посіли друге місце за рекламний ролик «Ми – проти нетверезості за кермом». Також четвертокурсниці потрапили до фіналу і отримали заохочувальний диплом за ролик «Хортиця: збережемо національні святині».

Гран-прі цього року вирішили не присуджувати. Тому вітаємо переможців! Сподіваємося на подальші перемоги.

Ігор САМОКИШ