Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету ЗНУ взяли участь у науково-практичному семінарі для державних службовців

29.11.2007 11:23

Представники юридичного факультету Запорізького національного університету разом із головним управлінням державної служби України в Запорізькій області провели науково-практичний семінар «Стратегія розвитку державної служби в Україні».

У рамках семінару перед присутніми виступили начальник обласного управління державної служби України Ольга Журба, декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Запорізької облдержадміністрації Олег Кузьменко, начальник відділу кадрової роботи апарату Запорізької державної адміністрації Володимир Долганов.

У заході також взяли участь керівники кадрових служб структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, начальники відділів кадрової роботи райдержадміністрацій та магістри юридичного факультету.

Крім лекцій, присвячених змінам у чинному законодавстві та стратегії його застосування на практиці, для присутніх організували круглий стіл із різних аспектів стратегій розвитку державної служби в нашій країні.

Таміла ТАРАСЕНКО