Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Рембудгрупа ЗНУ здійснює модернізацію приміщень історичної будівлі навчального корпусу вишу

Рембудгрупа ЗНУ здійснює модернізацію приміщень історичної будівлі навчального корпусу вишу

Рембудгрупа ЗНУ здійснює модернізацію приміщень  історичної будівлі навчального корпусу вишу
21.02.2017 10:20 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Біологічний факультет ремонт

Тривають інтенсивні ремонтні роботи на території 3 навчального корпусу ЗНУ (біологічний факультет). Тут вже відремонтували та здали в експлуатацію аудиторії №309 і 310. В інших аудиторіях після заміни вікон ремонтно-будівельна група продовжує комплексні роботи з модернізації приміщень, а також розпочинає реконструкцію коридору на 2 поверсі будівлі.

У зимовий період у рамках заходів із актуалізації енергоефективності будівель, що здійснює адміністративно-господарська частина ЗНУ, відбулися комплексні роботи із заміни вікон (встановлені були 24 нових вікна) та дверей на металопластикові в аудиторіях навчального корпусу № 3. Тепер продовжуються ремонти аудиторного фонду. Вже повністю відремонтували та здали в експлуатацію аудиторії №№ 309 і 310. Тут відбулася заміна системи електромережі, встановили натяжні стелі («Армстронг») і оснастили їх економічними світлодіодними світильниками, замінили труби системи опалення на пластикові та встановили нові радіатори опалення, повністю відновили паркетне покриття. Кімната № 310 розділена тепер на дві частини – аудиторну та приміщення кафедри фізіології, імунології та біохімії з курсом ГО та медицини. В обох аудиторіях вже проходять заняття груп студентів-біологів.
Тривають ремонтні роботи у приміщеннях №№ 306, 308 і 309а (коп’ютерний клас). В останніх двох аудиторіях комплекс робіт завершується, а в аудиторії № 306 зараз співробітники рембудгрупи займаються відновленням стін і штукатурного покриття. В навчальних аудиторіях клеять шпалери, а у лабораторних приміщеннях стіни фарбують. Підлоги в усіх кімнатах вкриваються дошкою OSB та лінолеумом.
Вже розпочалися й комплексні ремонтні роботи з модернізації коридору на 2 поверсі корпусу № 3. В першу чергу, співробітники рембудгрупи зняли старе фарбове покриття та шпаклівку з пілястрів. Надалі планують відновити старий стиль пілястрів з рустами, арки, стелю цієї історичної будівлі. Стіни мають оздобити штукатуркою «короїд» та пофарбувати, а на підлозі буде застелений лінолеум.
Усі ремонтні роботи на 2 поверсі, як повідомляє головний інженер АГЧ ЗНУ Валентин Моцак, планують завершити влітку, а вже з наступного навчального року розпочнеться ремонт приміщень на першому поверсі будівлі.

Олена Хлистун

Схожі новини