Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК обговорювали майбутнє молоді

Студенти ЕПК обговорювали майбутнє молоді

Студенти ЕПК обговорювали майбутнє молоді
21.02.2017 13:38 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес візи

Двадцятого лютого в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулася зустріч його студентів із народним депутатом України Ігорем Артюшенком. Захід пройшов за ініціативи кандидата на пост голови студентської ради ЕПК Іллі Іщенка.

Зустріч пройшла у форматі жвавого спілкування, під час якого почесний гість наголосив, що правильно обрана ціль, наполегливість і працьовитість - складники успіху і можливості самореалізації.
Студенти скористалися можливістю поставити запитання щодо актуальних для них тем, починаючи від реформ освіти та закінчуючи організацією благодійних заходів. Найбільше молодь хвилювала тема закріплення статусу коледжів на законодавчому рівні, адже відповідно до Розділу XV Прикінцевих та Перехідних положень Закону України «Про вищу освіту», останній прийом на здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста проводився у 2016 році. Вислухавши позицію студентства, Ігор Артюшенко пообіцяв ознайомитися детальніше й відповідно лобіювати вирішення питання у Верховній Раді України.
Представники Наукового студентського товариства ЕПК, студентки 4 курсу спеціальності «Правознавство» Дарина Шурига та Олена Дмитрієва цікавилися можливістю працевлаштування молодших спеціалістів-випускників коледжу до органів державної влади та місцевого самоврядування.
Другокурсників: студентку спеціальності «Правознавство», кандидата на пост заступника голови студентської ради Наталю Панасюру та студента спеціальності «Фінанси та кредит» Іллю Іщенка цікавила можливість проходження практики, стажування в органах влади, комунальних структурах. Завдяки наполегливості та високому рівню професійної мотивації наших студентів учасники зустрічі досягли домовленості про розробку проекту щодо проходження практики студентами коледжу в різних структурах міста. Крім того, гість відзначив, що ініціативність молоді справила на нього позитивне враження.
Окремо студенти торкнулись питання актуальності та результативності волонтерської діяльності, засвідчивши своє бажання реально, а не формально працювати в цьому напрямі. Народний депутат, своєю чергою, висловив підтримку такої громадянської та людяної позиції молоді та запропонував співпрацю із реальними, дієвими волонтерами міста.
Підбиваючи підсумки зустрічі, народний депутат пообіцяв підтримувати студентів коледжу на шляху їхнього становлення, напрацювання ділових контактів, розширення галузі зовнішніх зв'язків з метою самореалізації та популяризації нашого навчального закладу.
Загалом, Ігор Артюшенко вважає, що студентство – це активна молодь, яка будує фундамент не тільки свого життя. Світогляд молоді, її активна позиція, розуміння себе, визначення пріоритетів та шляхів досягнення цілей - запорука майбутнього держави, а увага до студентства – це і є початок будівництва нової держави.

Економіко-правничий коледж

Схожі новини