Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Друковані ЗМІ Запорізького національного університету перемогли у Третій Запорізькій міжрегіональній виставці газетних видань молоді

26.11.2007 11:28

Колективи друкованих ЗМІ нашого університету взяли участь у Третій Запорізькій міжрегіональній виставці газетних видань молоді «Запорізький акцент», організованій Запорізькою обласною молодіжною організацією «Прес-центр «Акцент» та комітетом у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради. За результатами змагання, Обласна академічна газета «Запорізький університет» посіла друге місце у номінації «Студентські видання», а часопис «Дзиґа» відзначили Почесною грамотою «За сильні традиції».

Цього року участь у виставці взяли 84 молодіжні видання у п’яти номінаціях: «Шкільна преса», «Студентська преса», «Преса коледжів і технікумів», «Молодіжна преса громадських об’єднань та позашкільних закладів», «Молодіжна преса». Розширилася і географія виставки: свої видання презентували не лише представники Запорізької області, а й гості заходу із Києва, Черкас, Кривого Рогу, Донецька та інших міст України. Учасники виставки змогли не лише ознайомитися із усіма виданнями конкурсантів та зав’язати нові контакти із редакційними колективами інших міст, але й відвідати майстер-класи провідних журналістів Запоріжжя, а редактори видань – взяти участь у круглому столі, присвяченому сучасному стану молодіжної преси в Запорізькій області та перспективам її подальшого розвитку.

До оргкомітету виставки увійшли представники обласного і міського управлінь у справах освіти і науки, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, міжфракційної депутатської групи «За нове Запоріжжя» обласної ради Запорізького міського центру патріотичного виховання молоді, Торгово-Промислової Палати тощо. Усі вони під час церемонії урочистого нагородження переможців конкурсу на кращі газетні видання наголошували на важливості подібного заходів для виховання небайдужого та соціально активного покоління. А представники місцевих друкованих видань відзначили, що їх порадували досить високий рівень молодіжної преси та відповідальне ставлення юних журналістів до своєї роботи.

За словами шеф-директора Запорізької обласної молодіжної організації «Прес-центр «Акцент» Володимира Систерова, «цьогорічна виставка може пишатися багатьма досягненнями: зросла кількість учасників, покращився рівень презентації видань і, головне, процес створення шкільних, студентських та молодіжних видань виходить на професійний рівень. У наших планах – в наступному році провести Виставку газетних видань молоді на всеукраїнському рівні».

Таміла ТАРАСЕНКО