Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ налагоджують ділову комунікацію між вишем і провідними підприємствами регіону

Представники ЗНУ налагоджують ділову комунікацію між вишем і провідними підприємствами регіону

Представники ЗНУ налагоджують ділову комунікацію між вишем і провідними підприємствами регіону
22.02.2017 10:36 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність зустріч

Запорізький національний університет розширює спектр профорієнтаційної діяльності й застосовує інноваційні методи роботи з майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками. Варто відзначити, що ЗНУ – єдиний вищий навчальний заклад регіону, на базі якого діє безкоштовний інформаційно-консультаційний пункт з питань зовнішнього незалежного оцінювання. Тут всі охочі можуть своєчасно та в повному обсязі отримати важливу для них інформацію щодо алгоритму успішного складання ЗНО та цьогорічної вступної кампанії.

Також ще одним пріоритетним напрямком діяльності представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування є дієва співпраця з провідними підприємствами регіону. Так, вчора, двадцять першого лютого, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, Юлія Паскевская, відповідальний секретар приймальної комісії Дамір Бікулов та керівник центру післядипломної освіти Ірина Львова побували на підприємстві «Науково-виробничий комплекс "Іскра"». Вони провели консультаційну зустріч з його представниками щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії та переваг здобуття вищої освіти в ЗНУ.
Під час зустрічі Юлія Паскевская розповіла присутнім про алгоритм реєстрації та здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Особливо вона наголосила на умовах, які мають виконати нинішні абітурієнти, щоб стати студентами омріяної спеціальності. Також спікер надала учасникам зустрічі інформацію про безкоштовні пробні тренінги на базі ЗНУ, на які зараз триває реєстрація. Вона наголосила, що пробні безкоштовні тестування відбудуться вже в березні цього року.
У свою чергу, Дамір Бікулов акцентував увагу присутніх на змінах до умов вступу в 2017 році. Зокрема, він пояснив, як правильно визначити пріоритетність вишів під час вступної кампанії. Також він порадив, на що треба звернути увагу при виборі сертифікатів ЗНО. Зокрема, доповідач розповів про сертифікати ЗНО, котрі потрібні для вступу саме у ЗНУ.
Під час цієї зустрічі керівник центру післядипломної освіти Ірина Львова розповіла присутнім щодо можливостей додаткового навчання у Запорізькому національному університеті. Вона наголосила, що сьогодні університет пропонує різноманітні освітні послуги, різної тривалості та спрямованості, як спеціалізованої, так і загальної. Тож ті представники підприємства, хто дотримується концепції «навчання упродовж життя», хоче опанувати нову професію чи бажає підвищити свою кваліфікацію, можуть скористатися послугами цього підрозділу. Присутні на заході представники підприємства поставили багато запитань. Зокрема їх цікавило, які додаткові бонуси принесе членам їхніх родин – цьогорічним випускникам шкіл – участь у безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО, котрі проходитимуть у Запорізькому національному університеті. Також їх зацікавила можливість для старшокласників взяти учать у ректорських олімпіадах у ЗНУ за профільними предметами.
Після завершення зустрічі відбулася розмова співробітників ЗНУ з начальником відділу кадрів підприємства Сергієм Литвиновим, присвячена питанням подальшої співпраці між Запорізьким національним університетом та НВК «Іскра».
Юлія Паскевська, розповідаючи про зустріч із представниками профспілкової організації та молодіжними лідерами підприємства, наголосила, що важко переоцінити значення таких заходів. Адже при цьому, завдяки таким консультаціям, налагоджується плідна ділова комунікація між ЗНУ та провідними виробництвами області. Крім того, це сприяє виникненню потужної траєкторії руху для відкриття доступу до нових освітніх програм для всіх охочих. А це, у свою чергу, сприяє реалізації Концепції взаємодії бізнесу, освіти і науки, якій в університеті приділяють чимало уваги.

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування

Схожі новини