Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь в церемонії відкриття пам’ятника жертвам голодомору та сталінізму

Представники ЗНУ взяли участь в церемонії відкриття пам’ятника жертвам голодомору та сталінізму

29.11.2007 20:44

У рамках всеукраїнської акції із вшанування жертв голодомору 1932-33 рр., ініційованої Президентом України, у Запоріжжі відкрили пам’ятник жертвам голодомору та сталінізму. В урочистому мітингу, присвяченому його відкриттю, взяли участь керівники обласної та міської влади, депутати обласної та міської рад, представники громадських організацій, релігійних конфесій, представники ВНЗ, зокрема, ректор ЗНУ Сергій Тимченко, викладачі та студенти нашого університету.

У своєму зверненні до присутніх голова обласної державної адміністрації Євген Червоненко відзначив важливість того, що цей мітинг зібрав представників різних політичних сил та конфесій. А те, що державні прапори, на думку Євгена Альфредовича, свідчить про те, що всі присутні здатні поступитися своїми політичними амбіціями та згуртуватися під час вшанування пам’яті жертв голодомору та репресій радянської влади. Також він подякував усім, хто брав участь у створенні, будівництві пам’ятника, та всім, хто сьогодні прийшов на мітинг з нагоди його відкриття.

Крім Євгена Червоненка у церемонії урочистого відкриття пам’ятника взяли участь міський голова м. Запоріжжя Євген Карташов і голова обласної організації «Меморіал», народна артистка України Тетяна Мірошниченко. Благословив пам’ятник архієпископ Запорізький і Мелітопольський Української православної церкви владика Василій, який також відправив панахиду по невинноубієнних та померлих мученицькою смертю з голоду.

У подальших планах керівництва області та міста – висадка калинової алеї біля пам’ятника та спорудження зображення Скорбної мати - символу України.

Таміла ТАРАСЕНКО