Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У навчальному корпусі №5 модернізують аудиторний фонд

У навчальному корпусі №5 модернізують аудиторний фонд

У навчальному корпусі №5 модернізують аудиторний фонд
22.02.2017 15:04 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Історичний факультет економічний факультет ремонт

У навчальному корпусі ЗНУ № 5 тривають ремонтні роботи з модернізації аудиторного фонду. Зокрема, зараз у приміщеннях історичного факультету №№ 303 (кімната студентської ради) і 308 (лекційна аудиторія) та економічного № 117 (кафедра) здійснюють комплексні заходи з підвищення енергоефективності та модернізації.

У всіх вказаних приміщеннях відбувається капітальний ремонт. Так, в аудиторії № 308 замінили вікна та мережу електропроводки. Тут встановили навісну стелю та зручну систему освітлення. Поли вкриваються дошкою ОSB, а потім лінолеумом. Зараз працівники ремонтно-будівельної групи фарбують стіни.
Після завершення ремонтних робіт у цій аудиторії представники історичного факультету планують розмістити вітражі, а також створити спеціальну експозицію, присвячену 45-річній історії розвитку факультету. Тут будуть представлені фотографії, нариси з історії розвитку та спогади про викладачів, видатних вчених факультету та студентів, матеріали лекцій, конспекти та особисті речі відомих науковців тощо.
Познайомитися із музейною експозицією зможуть не тільки співробітники університету та студенти, а також учні запорізьких шкіл. Вони періодично відвідують історичний факультет під час різноманітних профорієнтаційних заходів та конференцій. Тому колектив факультету щиро дякує представникам ректорату та, зокрема, керівництву адміністративно-господарської частини – за надану підтримку з модернізації аудиторії.
Подібний комплекс робіт відбувається і в аудиторії № 117, яка належить кафедрі фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету. також ремонт триває у приміщенні студради історичного факультету – № 303. Незабаром аудиторія кафедри вже буде здане в експлуатацію. Ремонт тут вже знаходиться на завершальній стадії: тепер підлогу вкривають лінолеумом.

Олена Хлистун

Схожі новини