Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнтам розповіли про Концепцію вивчення іноземних мов у виші

Абітурієнтам розповіли про Концепцію вивчення іноземних мов у виші

27.02.2017 13:44 Все Головні новини Факультет менеджменту факультет фізичного виховання профорієнтаційна діяльність Концепція вивчення іноземних мов зустріч

За ініціативи доцента кафедри ділової комунікації Наталі Наумової, на факультеті менеджменту започаткували нову форму профорієнтаційної роботи. Для цього вони об’єднали зусилля із кафедрами факультету фізичного виховання.

Завдяки підтримці завідувача кафедри туризму, професора Наталії Маковецької, днями в гімназії №71 із поглибленим вивченням іноземних мов провели презентацію факультетів та університету англійською мовою. Цим представники ЗНУ хотіли наголосити на тому, що як майбутні менеджери, так і студенти таких спеціальностей як «Туризм» та «Олімпійський спорт», упродовж навчання в бакалавратурі поглиблено вивчають іноземні мови. Це відбувається в рамках успішного опанування «Професійно-орієнтованого практикуму іноземною мовою». Саме в цьому полягає головна мета реалізації Концепції вивчення іноземних мов, яка діє в ЗНУ вже упродовж чотирьох років.
Після висвітлення особливостей підготовки майбутніх фахівців із менеджменту та туризму всіх присутніх на зустрічі – вчителів, учнів та їхніх батьків – запросили до шкільної спортзали гравці збірної ЗНУ з баскетболу.
Після завершення гри зі студентами школярі отримали буклети про переваги навчання в ЗНУ. У роздатковому матеріалі особливо акцентували увагу майбутніх абітурієнтів на створенні у виші сприятливих умов для спортивних досягнень. А також для ефективного вивчення фахової іноземної мови з досвідченими викладачами кафедри ділової комунікації. На сьогодні це – необхідна умова для успішного працевлаштування після здобуття вищої освіти. На думку представників факультет менеджменту та факультету фізичного виховання, презентація надбання факультетів разом із демонстрацією можливостей вивчення іноземної мови стає новою, більш результативною формою роботи з абітурієнтами. Такі зустрічі сприяють позитивному іміджу вишу, завдяки об’єднанню зусиль представників його факультетів.

Факультет менеджменту