Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті підвищують рівень компетенцій майбутніх правників

На юридичному факультеті підвищують рівень компетенцій майбутніх правників

На юридичному факультеті підвищують рівень компетенцій майбутніх правників
27.02.2017 13:51 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес практика зустріч

На юридичному факультеті ЗНУ триває низка лекцій від представників органів виконавчої влади та юристів-практиків для студентів різних курсів. Їхня мета – посилення практичного складника в підготовці майбутніх правників та підвищення рівня їх професійних знань та вмінь. Так, за ініціативи декана юридичного факультету, професора Тетяни Коломоєць, днями для студентів 3 курсу в рамках вивчення дисципліни «кримінально-виконавче право» провели лекцію, присвячену апробаційній роботі з неповнолітніми та досудовій доповіді як інструменту об’єктивної оцінки обвинувачених.

До ЗНУ завітали начальник сектору ювенальної пробації м. Запоріжжя Південно-Східного міжрегіонального Управління з питань виконання кримінальних покарань та пробацій Міністерства юстиції України Юлія Рябоконь та старший інспектор цього сектору, випускник юридичного факультету ЗНУ Іван Мотильов.
Юлія Рябоконь розповіла студентам про мету та завдання, які стоять перед щойно створеним сектором. Так, його співробітники мають справу з правопорушниками у віці від 14 до 18 років. До їхньої компетенції входять: нагляд за представниками їхнього контингенту, проведення виховних заходів, складання досудових доповідей та нагляд за виконанням адміністративних стягнень. А ось до складу сектору на сьогодні входять не лише інспектори, але й фахівець із соціальної роботи та психолог.
Студенти зацікавилися темою лекції, яка перегукується з матеріалом, котрий вони саме зараз опановують під час занять. Також вони мали змогу на прикладі конкретних життєвих фабул отримати відповіді на запитання, що їх цікавили. Наприкінці зустрічі майбутні правники отримали від гостей факультету практичні завдання, які сприятимуть кращому засвоєнню матеріалу. Самі гості відзначили активність і вмотивованість студентів, їхнє прагнення здобути додаткові знання з актуальної теми.
За словами Тетяни Коломоєць, між представниками сектору ювенальної пробації та керівництвом юридичного факультету запланована подальша плідна співпраця. Час від часу його представників запрошуватимуть на зустріч зі студентами, які дізнаватимуться від них безпосередньо про практичні нюанси роботи цієї установи. Крім того, студентам надаватимуть для самостійного опрацювання фабули реальних справ, що сприятиме підвищенню їхніх майбутніх професійних компетентностей.

Таміла Тарасенко

Схожі новини