Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕПК – переможець обласного етапу VII Всеукраїнської олімпіади з української мови

Студентка ЕПК – переможець обласного етапу VII Всеукраїнської олімпіади з української мови

Студентка ЕПК – переможець  обласного етапу VII Всеукраїнської  олімпіади з української мови
01.03.2017 11:56 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітня діяльність олімпіада перемога

Нещодавно на базі Економіко-правничого коледжу ЗНУ відбувся І (обласний) етап VII Всеукраїнської олімпіади з української мови для студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Колектив ЕПК уже втретє радо зустрічав представників коледжів та училищ міста Запоріжжя та Запорізької області. З року в рік студенти демонструють високий рівень грамотності, виконуючи ряд складних завдань. Цього року в Олімпіаді взяли участь 19 представників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Під час урочистого відкриття VII Всеукраїнську олімпіади до її учасників із привітанням звернулася декан філологічного факультету Тамара Хом’як. Вона привітала учасників Олімпіади – переможців відбіркового етапу, який проходив на базі їхніх навчальних закладів, та закликала долучатися до вивчення рідної мови. Студентів було відзначено грамотами та пам’ятними подарунками.
Також привітала присутніх на заході заступник директора з навчально-виховної роботи Економіко-правничого коледжу Олена Артеменко. Вона розповіла про досягнення та перемоги коледжу, про участь наших студентів у різноманітних заходах та акціях. Крім того, вона запросила учасників Олімпіади та колег – їхніх наукових керівників – приєднатися до урочистих заходів нашого коледжу, присвячених 10-річчю, які відбудуться наступного року. Потім студентам запропонували виконати 7 завдань, аби виявити їхній рівень грамотності.
За результатами змагання, 1 місце посіла студентка ВСП «Василівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету» Ганна Москальова. 2 місце – у студентки Економіко-правничого коледжу ЗНУ Анастасії Остапенко. 3 місце посіла представниця ДВНЗ «Мелітопольського промислово-економічного коледжу» Ганну Терешкевич. Журі олімпіади в номінації «За високий рівень грамотності» відзначили студентку Запорізького гуманітарного коледжу ЗНТУ Анастасію Чернову.
Усім учасникам побажали подальших здобутків і перемог у навчанні та в науковій діяльності.

Труш Наталія,
голова циклової комісії філологічних дисциплін ЕПК ЗНУ

Схожі новини