Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ківін знову прилетів до ЗНУ

Ківін знову прилетів до ЗНУ

12.12.2007 10:08

Пройшла перша у цьому році гра Чемпіонату КВН ЗНУ на Кубок ректора. Цього року у боротьбу включилися команди майже всіх факультетів нашого університету. Ведучим традиційно виступив колишній студент та КВН-щик Олексій Савицький.

Отже, завіса відкрита – першими на сцені з’явились «Ребята с нашого двора» - молода команда фізичного факультету. Рівень хлопців виявився не достатньо високим, але як зазначило журі, вони здатні на більше. Далі - ФСУ з новою назвою «3+2» продемонстрували глядачам досить красивий, але агресивний виступ. Приємно вразила збірна команда факультетів: жуналістики, менеджменту та філології – «ЦСК», значно підвищивши рівень своїх жартів. За реакцією глядачів, команда виявилась однією з фаворитів візитки. Наступні – команда фізичного виховання «Віскас». Появою маленьких дівчат-близнючок вони просто розчулили зал. А команда-дебютант «Смайл» вийшли на сцену у фірмових футболках жовтого кольору із зображенням веселих посмішок. Останніми в першому блоці виступили усім знайомі хлопці з СПП «А че не так?». Їх відмінною рисою були оригінальні зачіски та незвичайний гумор.
І, нарешті, прийшов час розминки. Спершу свої каверзні питання задавали учасникам члени журі, а потім вони линули просто з залу.
Після цього, другий блок відкрили економісти під назвою «Дисконт», а за ними на сцену вийшла команда-дует «Марка», які представили себе студентами ракетного факультету. На жаль, ні «Дисконт», ні «Марка» не змогли завоювати бурхливу реакцію залу. Коли ж вийшли на сцену юристи, всі присутні вибухнули оплесками, адже смішні жарти, оригінальні сценки та позитивний настрій - усе це притаманне команді «3,4,2». Десятими презентувала себе команда «Ноябрь». Мабуть, для них це щасливе число, адже вони виявилися яскравими лідерами 1/8 фіналу. Передостанніми з’явилися фіналісти минулого сезону - команда історичного факультету «Боян». Їх виступ був достатньо енергійним та запальним.
В одну мить зал завмер в очікуванні, адже на сцені з’явилися чемпіони КВК, улюблена команда - «Жуковського, 66». Фізики, як завжди, влаштували пафосне шоу, примусивши усіх присутніх засміятися по-справжньому.
Ось і все. Вечір гумору закінчився. За рішенням журі, це був, на жаль, останній вихід на сцену поточного сезону для команд «Марка» та «Дисконт». А іншим учасникам ми бажаємо успіху в наступних іграх з КВК. І нехай переможе найкращий!!! V

Яна Крікавцова, Анна Гаврик