Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університетські ЗМІ визнали на всеукраїнському рівні

Університетські ЗМІ визнали на всеукраїнському рівні

12.12.2007 10:17

Запорізький національний університет виборов призове місце у Всеукраїнському конкурсі засобів масової інформації «Вища школа», заснованому Міністерством освіти і науки України, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка й Асоціацією працівників ЗМІ України.

У заході, організованому та проведеному за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Товариства «Знання» України, Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення та радіомовлення», Національної радіокомпанії України та газет «Освіта України», «Урядовий кур’єр» і «Київський вісник», взяли участь як ЗМІ вищих навчальних закладів з усіх областей нашої країни, так і місцеві та регіональні засоби масової інформації, котрі регулярно висвітлюють проблеми вітчизняної освіти та науки. Своєю метою організатори конкурсу оголосили «активізацію висвітлення в ЗМІ актуальних проблем вищої школи, аби привернення до них увагу громадськості та держави». А співголова конкурсу, Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко у зверненні до учасників конкурсу наголосив, що «сьогодні перед усіма нами постало важливе завдання – модернізувати вітчизняну вищу освіту та науку. Посилення уваги ЗМІ до освітянських проблем та проведення щорічного конкурсу «Вища школа», - без сумніву, сприятимуть реалізації програмних завдань інтеграції науки й освіти і підвищенню їхньої ролі в житті нашої держави».
Нагородження переможців конкурсу в номінаціях «Організація навчально-виховного процесу», «Науково-дослідна робота», «Підготовка науково-педагогічних кадрів», «Розвиток матеріальної бази», «Вузівська багатотиражка», «Впровадження студентського самоврядування» та «Пропаганда ВНЗ своєї діяльності в ЗМІ» проходила на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Під час урочистої церемонії його ректор Віктор Скопенко наголосив на тому, що «організація конкурсу «Вища школа» є однією з відповідей українських ВНЗ, що приєдналися до Болонського процесу, на виклики глобалізації».
Обласна академічна газета «Запорізький університет» (ЗНУ) посіла третє місце у номінації «Навчально-виховного процесу» серед друкованих ЗМІ, друге місце здобув «Імпульс» Донбаського державного університету (Луганська область), а першим став «Одеський університет» (Одеський національний університет імені І. Мечнікова). Прес-центр ЗНУ посів друге місце в номінації «Пропаганда ВНЗ своєї діяльності в ЗМІ».
Усі переможці були нагороджені Почесними дипломами та запрошені до участі в конкурсі в наступному році.