Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дитячі футбольні баталії у ЗНУ

Дитячі футбольні баталії у ЗНУ

12.12.2007 16:19

У минулі вихідні у Запорізькому національному пройшов Перший благочинний турнір з міні-футболу для дітей-сиріт на Кубок ректора ЗНУ Сергія Михайловича Тимченка.

Планується, що подібні заходи стануть традиційними для нашого ВНЗ і будуть проходити кожного разу перед Новим роком. Ініціаторами турніру виступили Запорізька обласна федерація футболу, асоціація міні-футболу при підтримці Всеукраїнського акціонерного банка VAB. Спонсорами турніру стали: КБ (комерційний банк) «Надра», страхові компанії «Континент» і «Азов», а також Запорізький обласний дитячий фонд.
У першому дні турніру між собою змагалося вісім команд (шість - із запорізьких інтернатів, дві – з Новомиколаївки і Матвіївки), серед яких, за результатами ігор, визначили півфіналістів.
Юрій Арестенко, голова Оргкомітету, арбітр національної категорії так прокоментував перший день ігор: «Хоча в турнірі змагаються діти 10-13 років, все одно, на мою думку, рівень цього заходу дуже високий. Усі учасники змагань добре підготовлені фізично, показують непоганий спортивний рівень. На їхню гру цікаво поглянути».
Півфінальні ігри відбудуться 22 грудня у Спорткомплексі ЗНУ. А на переможців будуть чекати солодкі подарунки і призи, які мають створити відповідну святкову атмосферу перед Новим роком.

Ігор Самокиш