Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФІФ вдосконалюють знання французької мови під час театральних репетицій

Студенти ФІФ вдосконалюють знання французької мови під час театральних репетицій

Студенти ФІФ вдосконалюють знання французької мови під час театральних репетицій
14.03.2017 10:41 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології освітній процес позааудиторні заняття франкофонний театр

На факультеті іноземної філології Запорізького національного університету викладачі не обмежують освітній процес лише аудиторними заняттями. Вони прагнуть заохотити студентів вивчати іноземні мови й у позанавчальний час. Так, на сьогодні факультеті діє іншомовна театральна анімаційна студія під керівництвом викладача кафедри викладання другої іноземної мови Марини Трофименко.

Ідеєю проведення поза аудиторних занять у такому творчому форматі Марина Трофименко завдячує своєму нещодавньому стажуванню в Університеті для іноземців м. Перуджа (Італія). Саме там, за її словами, вона пройшла курс з історії італійського театру та опанувала театральні методики з навчання іноземним мовам. Крім того, такий формат проведення занять пов'язаний із колом наукових інтересів викладача, серед яки –- професійна підготовка майбутніх учителів іноземних мов засобами анімаційних технологій.
Розповідаючи про діяльність незвичайної театральної студії, її керівник зазначає: «Нашою метою є формування іншомовної компетенції студентів. Ми прагнемо покращувати знання з іноземних мов, весело проводячи час. Крім того, студенти-учасники студії отримують змогу розкрити свої особисті таланти та набути впевненості у ході виступів, самопрезентацій тощо. Під час занять у студії вони мають регулярно працювати над іншомовною вимовою, працюючи над правильною інтонацією, тональністю. Цьому сприяє і звернення до художньої практики, можливість вдосконалити своє вміння декламувати поезію та прозу. А ще, це – чудова нагода відкрити для себе особливості іншої культури, збагатити своє сприйняття світу. Саме тому заняття у театральній студії користуються популярністю серед студентів».
Усі охочі, які прагнуть вивчати французьку мову та спробувати себе в ролі актора театру, можуть приєднатися до репетицій, які проходять щочетверга на «малій сцені» біля актової зали навчального корпусу № 2. Початок – о0 13.00.
У планах учасників студії – виступи на факультетських заходах, на святі другої іноземної мови, під час Тижня іноземних мов, участь у Дні Європи тощо.

Факультет іноземної філології

Схожі новини