Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Містер ЗНУ - 2007

17.12.2007 12:30

Конкурси краси і внутрішньої харизми стали для Запорізького національного традиційними. Зазвичай, у них беруть участь дівчата, проте цього разу перед журі постало завдання обрати хлопця, якого можна було б назвати символом мужності нашого університету.

Боротьба не на життя, а на смерть точилася між вісьмома красенями–студентами нашої альма-матер. Чесно кажучи, серед претендентів були хлопці на будь-який смак! І справжні мачо, і витончені романтики, і навіть кремезні атлети.
Організаторами цього заходу виступили відділ виховної роботи ЗНУ та наш Студентський центр культури. У першому конкурсі «Містерське дефіле» хлопцям потрібно було яскраво представити себе публіці. Учасники по черзі з’являлися на сцену під руку з найгарнішими студентками ЗНУ, а журі оцінювало «фактурність» хлопців, їхнє мистецтво дефіле та зміст анкети (яку хлопці заповнювали напередодні конкурсу). Виявилося, що наші парубки вміють дефілювати не гірше, ніж деякі дівчата. Також варто зазначити, що всі учасники старанно підійшли до створення свого іміджу, тому мали блискучий вигляд.
А оскільки конкурс приурочили до 6 грудня – Дня військових сил України, то під час наступного виходу хлопці продемонстрували публіці та журі як їм личить військова форма. А потім, згадавши літо, хлопці продемонстрували, яким, на їхню думку, є ідеальний пляжний костюм.
Далі нашим легіням необхідно було вражати публіку своїми талантами у конкурсі «Мій коник», а також продемонструвати винахідливість під час «Збирання грошей». Щоб виграти в останньому змаганні, кожному конкурсанту слід було вигадати причину, чому глядачам слід віддавати свої гроші саме йому, а не його конкурентам.
Виступи хлопців оцінювало компетентне і прискіпливе журі у складі голови Студентського центру культури Юлії Лотоцької, помічника ректора з виховної роботи Наталії Воронової, начальника виховного відділу ЗНУ Олексія Фурси, представників спонсорів, генерального директора рекламного агентства «Спрос» Катерини Кравцової.
Результати не примусили довго чекати. Кращим, на думку суддів, виявився студент юридичного факультету Іван Букало. Першим віце-містером оголосили Антона Пшеничного з факультету соціології та управління, а другим – майбутнього журналіста Руслана Левицького. «Містером Оригінальність» визнали Данила Герасименка з математичного факультету; «Містером Талантом» став Олексій Андрієнко (фізичний факультет); титул «Містер Сила» виборов студент біологічного факультету Володимир Ільіченко; а Ігор Ліновицький із факультету СПП став «Містером Індивідуальність»; другим віце-містером став Руслан Левицький; першим – Антон Пшеничний. А почесний титул «Містер ЗНУ-2007» у напруженій боротьбі здобув Іван Букало.
Усі учасники отримали грамоти та цінні призи від спонсорів заходу. Конкурс завершився, і нам з вами залишається тільки подякувати його організаторам за таке чудове свято.

Марина ФЕДОРЕНКО