Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕПК Дарина Куліченко – серед переможців обласного конкурсу «Я – Українка-2017»

Студентка ЕПК Дарина Куліченко – серед переможців обласного конкурсу «Я – Українка-2017»

Студентка ЕПК Дарина Куліченко – серед переможців обласного конкурсу «Я – Українка-2017»
15.03.2017 15:01 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж конкурс перемога

Чотирнадцятого березня в концертному залі палацу культури «Орбіта» відбувся фінал V Обласного конкурсу патріотичного спрямування для студентської молоді «Я – Українка». Його організаторами стали співробітники Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької міської ради. Економіко-правничий коледж ЗНУ на конкурсі представляла студентка 3 курсу спеціальності правознавство Дарина Куліченко.

Фінал став яскравим завершенням низки конкурсів, в яких брали участь представниці вишів міста Запоріжжя та області. Крім того, журі оцінювало дефіле в українських народних костюмах «Жива традиція» та конкурс вечірньої сукні «Жіноча врода – багатство України». Підтримували нашу фіналістку її батьки, студенти коледжу та його адміністрація.
Упродовж заходу фіналістки та півфіналістки демонстрували журі та глядачам кращі виступи конкурсу «Таланти твої, Україно!». Учасниці змагання презентували танцювальні номери, співали пісні та вражали акробатичними номерами.
Дарина Куліченко проникливо продекламувала вірш Ліни Костенко «І все на світі треба пережити». Її виконання винагородили гучними оплесками.
На фінальному дефіле у вечірніх сукнях фіналісток вже традиційно супроводжували військовослужбовці та добровольці учасники антитерористичної операції на Сході України.
Між фіналістками, серед яких була і Дарина, було розподілено номінації за кращі конкурсні номери та визначено дві віце-міс та міс Українка-2017. Кожна отримала пам’ятні подарунки від партнерів конкурсу.
Дарина Куліченко виграла в номінації «Міс традиція» за кращу театралізовану постановку, яка відтворювала український національний обряд заручин.
Колектив Економіко-правничого коледжу ЗНУ вітає учасницю з достойним виступом та виходом до фіналу. Його представники дякують усім, хто допомагав у підготовці конкурсів та підтримував Дарину протягом всього періоду змагань.
Переглянути фото із заходу ви можете за покликанням: https://vk.com/album-19400567_242179355

Лілія Козак

Схожі новини