Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели засідання Всеукраїнської правничої школи з адміністративного судочинства

У ЗНУ провели засідання Всеукраїнської правничої школи з адміністративного судочинства

17.12.2007 14:10

Юридичний факультет Запорізького національного університету та Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України виступили організаторами Всеукраїнської правничої школи з адміністративного судочинства, яка 13-15 грудня зібрала більше тридцяти студентів із провідних ВНЗ нашої країни.

Наш університет не випадково обрали базою для проведення заходу, адже ЗНУ став першим вищим навчальним закладом в Україні, де відразу після прийняття адміністративного кодексу почали викладати цю дисципліну, у нас існує потужна наукова школа з цього напряму. Як відзначив під час урочистого відкриття школи проректор з навчальної роботи Олександр Бондар, проведення правничої школи стало вже доброю традицією для нашого університету, а ініціатива їхнього проведення належить студентським науковим колам університету в чому полягає особлива цінність таких заходів.

Почесний гість заходу - голова Запорізького окружного адміністративного суду Олег Прудиус підкреслив велике значення адміністративного судочинства у становленні правової держави, а також наголосив на плідній правоосвітній діяльності представників юридичного факультету ЗНУ в цій галузі права. А заступник начальника Головного управління юстиції в Запорізькій області Марина Іньякова та головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Любов Ярова відзначили, що просто не могли не завітати до нашого університету, адже подібні заходи допомагають їм скоригувати діяльність їхніх співробітників.

Заступник голови Ліги студентів Асоціації правників Управління, організатор Запорізького осередку, четвертокурсник юридичного факультету ЗНУ Михайло Віхляєв зачитав лист від імені президента АПУ Володимира Конного, у якого від імені Асоціації висловлюється подяка співорганізаторам правничої школи – юридичному факультету та керівництву нашого ВНЗ.

Учасники заходу прослухали низку лекцій з різних аспектів адміністративного права, зокрема, перед ними виступили декан факультету, професор Тетяна Коломоєць та доцент Ганна Гулевська – автори першого в України підручника з цієї галузі права. А завдяки експертам заходу – ТОВ «Юридичний центр «ІСК», юридичному бюро «Советникъ» за підтримки Центру політико-правових реформ (Київ) - та генеральному партнеру школи «Василь Кісіль і партнери: адвокати і правники» - для студентів влаштували практичні заняття з розглядом конкретних справ, практикумом та рольові ігри. Також для гостей організували екскурсію факультетом, познайомили із викладачами і студентами нашого університету.

Таміла ТАРАСЕНКО