Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК під час конференції «Молода наука 2017» заслухали виступи істориків-початківців

В ЕПК під час конференції «Молода наука 2017» заслухали виступи істориків-початківців

В ЕПК під час конференції «Молода наука 2017» заслухали виступи істориків-початківців
16.03.2017 09:49 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж конференція «Молода наука-2017» наукова діяльність освітній процес Наукове студентське товариство ЕПК

Вчора в Економіко-правничому коледжі відбулося засідання секції «Історичні дисципліни» IX науково-практична конференція студентів та молодих науковців «Молода наука-2017».

Доповіді її учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли заступник директора з навчально-виховної роботи коледжу Олена Артеменко, викладач історії, доцент Ігор Саламаха, викладач коледжу Тетяна Бондаренко та голова Наукового студентського товариства ЕПК Андрій Цибульський.
До захисту було допущено 7 наукових досліджень студентів коледжу.
Студентка 2 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Дарія Лях висвітлила тему: «Романтизм в роботах Івана Айвазовського» (науковий керівник – Ігор Саламаха). Вона розповіла про загадку створення картин відомого художника та відповіла на питання, чому головною темою його робіт є саме море.
Другокурсниця спеціальності «Фінанси і кредит» Дарія Сіра представила на розсуд журі роботу на тему: «Засоби масової інформації і їхній вплив на суспільство» (науковий керівник – Тетяна Бондаренко). У її розвідці йшлося про те, що ЗМІ все сильніше прогресують і споживачам інформації все тяжче відслідковувати те, наскільки інформація правдива.
Студент спеціальності «Фінанси і кредит» Артем Арутюнов розглянув «Еволюцію поняття ‘’політика’’ на основі бачень фундаменталістів політології» (науковий керівник – Тетяна Бондаренко).
Студент 2 курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» Андрій Бай представив присутнім на заході власний проект: «Дубовка. Перезавантаження» для реконструкції парку нашого міста. Зокрема, він запропонував розділити Дубовий Гай на 4 тематичні зони, призначені для дітей, людей з обмеженими можливостями, молоді та люди похилого віку. Цю ідею схвалили всі учасники засідання.
Його однокурсниця Крістіна Клименко також презентувала однойменний проект, присвячений реконструкції Дубового Гаю. Вона запропонувала озеленити парк та оновити фонтани й статуї.
Першокурсниця спеціальності «Журналістика» Діана Ковальова виступила з доповіддю «Історія антисемітизму» (науковий керівник – Максим Носик). У її розповіді йшлося про пригнічення єврейського народу в роки розвитку антисемітизму.
Студентка Єсаян Ані розказала присутнім на засіданні про «КНР на світовому ринку (економічна експансія чи економічна війна). Проблеми, можливості II Великої Депресії» (науковий керівник – Максим Носик). Вона акцентувала вагу присутніх на сучасному стані економіки КНР та її великому впливі на світовий економічний ринок.
На жаль, не всі учасники змогли презентувати свої роботи через брак часу. Тому комісією було вирішено провести ще одну конференцію для секції «Історичні дисципліни».
Переможницею першого засідання «Історичних дисциплін» стала Дарію Сіра за роботу «Засоби масової інформації і їхній вплив на суспільство».
Нагадуємо, що 16 березня в ЕПК відбудеться засідання секції «Природничі дисципліни», куди можуть завітати всі охочі, аби прослухати цікаві доповіді про навколишній світ.

Ольга Самара

Схожі новини