Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь в урочистому відкритті Чемпіонаті України з важкої атлетики

22.03.2017 15:54 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Університет факультет фізичного виховання спорт перемога

Двадцять першого березня на базі виставкового центру «Козак Палац» відбулося урочисте відкриття чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та відкритий турнір пам'яті Леоніда Жаботинського. У визначній для нашого краю спортивній події взяли участь високопосадовці міста й області, представники громадських та спортивних організацій, а також – співробітники вищих навчальних закладів. Запорізький національний університет на спортивному заході представляли проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук, викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання, майстер спорту України з важкої атлетики Анатолій Орлов та президент Всеукраїнської федерації «Спас», старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Олександр Притула.

Позмагатися за медалі чемпіонату України до Запоріжжя завітали 220 спортсменів з усіх регіонів України віком до 20 років. Крім нагород національної першості під час змагань розігруються медалі І Всеукраїнського турніру пам’яті Леоніда Жаботинського та путівка на Чемпіонат світу серед юніорів, який улітку відбудеться в Токіо.
На початку заходу заступник міського голови м. Запоріжжя Анатолій Пустоваров подякував організаторам заходу. Він відзначив, що завдяки зусиллям Запорізького відділення Федерації тяжкої атлетики за кілька останніх років відбулися помітні зміни на краще у підготовці спортсменів, зокрема юніорів із цього виду спорту. На сьогодні важкоатлети Запоріжжя входять до п’ятірки найсильніших українських спортсменів.
Також під час відкриття турніру згадали про славетного спортсмена Запорізького краю Леоніда Жаботинського та про його неоціненний внесок у піднесення спортивної слави нашого міста.
Під час підбиття підсумків першого дня змагань серед тих, хто нагороджував переможців змагань, був проректор Геннадій Васильчук. Він привітав спортсменів із вагомою нагородою та відзначив, що важко переоцінити значення такої вагомої події на спортивному небосхилі Запоріжжя. Також він побажав юніорам нових спортивних успіхів та невпинного руху на шляху до олімпійських перемог. Крім того, під час церемонії нагородження переможців першого дня Анатолію Орлову вручили Почесну грамоту Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України як «Кращому тренеру грудня». Крім того, грамотою «Кращий спортсмен грудня» відзначили його вихованку – першокурсницю факультету фізичного виховання ЗНУ, бронзову призерку Чемпіонату світу з важкої атлетики серед юніорів Ганну Панову.