Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти коледжу – серед переможців Чемпіонату України з важкої атлетики

Студенти коледжу – серед переможців Чемпіонату України з важкої атлетики

Студенти коледжу – серед переможців Чемпіонату України з важкої атлетики
24.03.2017 11:03 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

Днями в Запоріжжі на базі виставкового центру «Козак палац» проходив Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. У змаганнях взяли участь 250 спортсменів з усіх областей України, зокрема до запорізької команди увійшли представники Економіко-правничого коледжу.

Другий день змагань, коли свою спортивну міць демонстрували юнаки, був вдалим для запорізької команди. Так, студент 2 курсу спеціальності «Фізичне виховання» ЕПК Дмитро Вороновський став «срібним» призером у категорії 56 кг. Його однокурсник Тарас Гришин здобув «золото» і став чемпіоном у категорії 69 кг.
У третій день чемпіонату студент 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання» ЕПК Кирило Пирогов приніс до скарбнички Запорізької команди золото з дуже достойним результатом у сумі 379 кг в категорії 105 кг.
В останній день змагань студент 1 курсу спеціальності "Фізична культура і спорт" ЕПК Олег Ганзенко став "золотим" призером чемпіонату. Переможці цього змагання будуть представляти Україну на Чемпіонаті світу в Токіо (Японія) з 16 по 23 червня 2017 року. Колектив Економіко-правничого коледжу ЗНУ вітає спортсменів та їх тренерів Олександра Слободянюка й Анатолія Орлова з відмінним виступом!
Окремо вітаємо майстра спорту України з важкої атлетики Анатолія Орлова, якого під час турніру відзначили Почесною грамотою Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України як «Кращого тренера грудня».
Від імені всього колективу ЕПК вітаємо переможців і бажаємо успіхів і процвітання Вашому виду спорту. Ми пишаємося, що талановиті важкоатлети – частина дружної родини нашого коледжу.

Ірма Федючок

Схожі новини